BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.41
+1.9%
$25.22
+4.09%
$381.36
+1.1%
$6.36
+15.84%
$4.33
+1.43%
$43.33
+1.96%
$44,633.42
+2.72%
$3,134.32
+3.52%
$1.00
+0.28%
$163.43
+1.91%
$1.00
+0.1%
$1,151.27
+3.52%
$248.03
+3.17%
$50.86
+0.08%
$122.30
+1.17%

Binance Manipülasyon İddialarını Reddetti!

Binance, eski çalışanı gibi gözükmeye çalışan sahte birTwitter hesabının tehdidine yanıt olarak kullanıcılarına karşı asla manipülasyon yapmadığını bildirdi.

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Binance, eski çalışanı gibi gözükmeye çalışan sahte bir Twitter hesabının tehdidine yanıt olarak, kullanıcılarına karşı asla manipülasyon yapmadığını bildirdi.

Yakın tarihli bir Twitter gönderisinde, kripto para borsası Binance, kripto para piyasasını manipüle ettiği iddialarını açık bir şekilde inkar etti:

“Aleyhimize yapılan piyasa manipülasyonu iddialarını öğrendikten sonra, bu kritik konuyla ilgili pozisyonumuzu netleştirmek istiyoruz. Binance hiçbir zaman kullanıcılarına karşı alım satım yapmadı, piyasayı manipüle etmedi ve asla da etmeyecektir.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Bu açıklama, borsanın eski veri mühendisi olduğunu iddia eden RealFulltimeApe kullanıcısının gönderisine karşı söylenmiş gibi görünüyor.

Söz konusu kullanıcı, dünyanın en büyük kripto para borsasının kullanıcılarına karşı al-sat yaptığını ve kullanıcılarının hesaplarını sıfırladığını iddia ediyor. Hesap ayrıca bunu kanıtlamak için birden çok ses ve video dosyasına sahip olduğunu iddia ediyor, ancak henüz iddialarını destekleyecek herhangi bir kanıt sunmadı.

Coinzilla Banner (728x90)

Borsa, bu gibi yalan bilgi paylaşılan durumlarda yasal işlem başlatabileceğini de belirtti:

“Binance, çıkarlarını korumak için bu gibi durumlarda yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar ve topluluğumuzun güvenini koruyan ihbarları memnuniyetle karşılar.”

2020’nin sonlarında, önde gelen medya kuruluşlarından biri olan Forbes, dünyanın en büyük kripto para borsasının ABD’deki düzenlemeleri nasıl ihlal etmeye çalıştığının ayrıntılarını içeren “Tai Chi” belgesi hakkında bir haber yayınladıktan sonra borsa Forbes’a dava açmıştı. Dava, Binance tarafından üç ay sonra bilinmeyen bir neden yüzünden geri çekilmişti.

Son aylarda, kripto para borsası birçok ülkede yasal çerçeve içerisinde incelenmeye başlandı.

Binance buna karşılık olarak, son zamanlarda tüm mevcut kullanıcılar için zorunlu kimlik doğrulama (KYC) prosedürlerini uygulayarak uyumluluk konusunda proaktif (önlemleri önceden almak) bir duruş benimsedi.

Borsa, kripto para piyasasını manipüle eden hesapların sayısını azaltarak düzenleyicilerle ilişkileri iyileştirmeyi umuyor.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Kaynak U.Today

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.