Bitcoin

Bitcoin Boğa Piyasası Bitmemiş Olabilir: Başarılı Analist Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başarılı bir kripto para analisti, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolardan keskin bir şekilde düşmesine rağmen Bitcoin’in yükselmeye devam edeceğini söyledi.

YouTube’da 119.000 aboneye sahip olan başarılı analist Tone Vays, paylaşyığı yeni bir videoda, Bitcoin’in hala yükseliş döneminde olduğunu ve BTC’nin henüz ayı bölgesine girmediğini söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“Özellikle konsolidasyon ortamında daha yüksek tepelere ve daha yüksek diplere inanıyorum. Bu yüzden bir ayı piyasası olduğunu kabul etmem için bu düşük seviyeyi yani 28.805 dolar seviyesini kırması gerekiyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Vays ayrıca, Bitcoin’in temel bir perspektiften bakınca hala yükseliş döneminde olduğuna inanmasının birkaç temel nedenini de açıkladı..

“Katlanarak yükseldiğimizde, bir ayı piyasasının başlangıcını aramak daha kolay. Katlanarak yükselmediğinizde ve bu 3.700 dolardan 64.000 dolara yükseldiğimizde katlanıyor gibi görünüyor olabilir, ancak yüzde cinsinden öyle değil.

MicroStrategy giriyor. Tesla giriyor. El Salvador onu rezerv para birimi olarak kabul ediyor. Bunlar boğa makro işaretleriydi.”

Tecrübeli analist ayrıca Bitcoin’in yüksek zaman dilimindeki piyasa yapısının yükselişini sürdürdüğünü ve BTC’nin sonunda tüm zamanların en yüksek seviyesini çıkarmasını beklediğini söylüyor.

“Bana bunun bir ayı piyasasının başlangıcı olduğu izlenimini vermedi ve bunun nedeni yeni bir zirve yaptığımız için değildi.

Her zaman, önceki en yüksek seviyenin kırılmasının bizi 100.000 dolara geri getireceğine bahse girerim. Bunu her zaman söyleyeceğim.”

Bitcoin Boğa Piyasası Bitmemiş Olabilir: Başarılı Analist Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.