Bitcoin’in Çöküşünü Tahmin Eden Analist, Bu 2 Altcoin İçin Düşüş Öngörüyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu yılki Bitcoin (BTC) çöküşünü tahmin eden analist, Cardano (ADA) ve orta büyüklükteki altcoin Cronos (CRO) için daha fazla düzeltme öngörüyor.

Twitter’da 438.400 takipçiye sahip olan analist Capo, takipçilerine, Cardano’nun 0,44 dolar civarındaki desteğinin iki aydan kısa bir süre içinde altı dokunuştan sonra çökmek üzere olduğunu söylüyor.

“Altıncı destek dokunuşu. Zayıflıyor ve zayıflıyor. Sonraki destek: 0,29 ila 0,31 dolar.”

Ada
Kaynak: Capo/Twitter

Bu yazının yazıldığı zaman diliminde Cardano, Capo’nun destek seviyesinin altında ve son 24 saat içinde yaklaşık yüzde 6 düşüşle 0,43 dolar karşılığında el değiştiriyor.

Uzman analistin listesindeki bir diğer altcoin; ödeme, ticaret ve finansal hizmetler platformuna güç veren kripto para birimi Cronos. Capo’ya göre, CRO yatay ve diyagonal destek seviyelerinden ayrıldı ve bir sonraki ayağa başlamaya hazır görünüyor.

“CRO güncellemesi: 0,055 ila 0,065 dolar.”

Cro
Kaynak: Capo/Twitter

Şu anki 0,11 dolar fiyatla, Capo’nun hedefine bir hareket, Cronos için yaklaşık yüzde 50’lik bir aşağı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor.

Kripto analisti ayrıca, yeni enflasyon verilerinin dijital varlıkları yeni 2022’nin en düşük seviyelerine çekebileceğini öne sürerek kripto piyasası katılımcılarına genel bir uyarı veriyor.

“Bütün grafikler zayıflık gösteriyor. Yeni düşüşler an meselesi. Bu hafta TÜFE (tüketici fiyat endeksi).”

Yeni TÜFE verilerinin 13 Haziran’da yayınlanması planlanıyor. Yüksek enflasyon rakamları, Federal Rezerv’in kripto para birimleri gibi risk altındaki varlıklar için genellikle iyiye işaret etmeyen yeni bir faiz artırımı turu başlatabileceğinin sinyalini verebileceğinden, yatırımcılar TÜFE’yi yakından izliyorlar.

Bitcoin’in Çöküşünü Tahmin Eden Analist, Bu 2 Altcoin İçin Düşüş Öngörüyor!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.