Altcoin

Bu 3 Altcoin Yüzde 200 Kazandırabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti ve yatırımcısı, üç altcoin’in, birkaç aylık düşüş trendini atlatmasının ardından fiyatlarında yükseliş görebileceğimizi söyledi.

Twitter’da 170.800 takipçiye sahip olan ünlü analist Altcoin Sherpa takipçilerine, “aklı başında kimsenin” şu anda altcoin pazarının tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasına beklemediğini söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Bununla birlikte, birçok kripto varlığın fiyatının son zamanlardaki en düşük seviyelerine kıyasla 2-3 kat artabileceğini de belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Örnek olarak analist, Mart ayının ortalarındaki en düşük seviyelerinden yaklaşık yüzde 200 artabileceğine inandığı üç kripto varlığına göz attı.

Altcoin Sherpa, kripto varlıkları ödünç almak ve ödünç vermek amacıyla kurulmuş merkezi olmayan bir finans platformu olan Compound’un (COMP) 290 dolar seviyesini tamamen aşabileceğini tahmin ediyor.

COMP
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

COMP, bu yazı yazının yazıldığı sırada 142 dolardan işlem görüyor.

Ünlü analistin yükseleceğine inandığı bir diğer altcoin ise Theta Network (THETA) oluyor. Analist, söz konusu altcoin’in 6,50 doları aşabileceğinden bahsediyor. Theta Network, video içeriği için eşler arası bir dağıtım platformudur.

THETA
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

THETA, bu yazı yazılırken 3,77 dolardan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, merkezi olmayan borsa PancakeSwap’ın yerel token’ı olan CAKE’nin 17 dolar seviyesini aşabileceğini düşünüyor.

CAKE
Kaynak: Altcoin Sherpa/Twitter

CAKE, bu yazının yazıldığı sırada 8,52 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, yatırımcıları bu üç özel kripto varlığını satın almaya teşvik etmediğini belirtiyor. Aksine, söylediği kripto varlıkları, daha geniş altcoin piyasasının örnekleri olarak görüyor.

Analist, genel pazar planının hala Bitcoin (BTC) etrafında döndüğünü de önemle belirtiyor.

“Aktif piyasa katılımcıları, bu mevcut ortamda en çok ödüllendirilen yatırımcılar olacak. Bu koşullarda likiditenin bir sektörden diğerine akacağını tahmin etmek zor değil.

Planım yine de BTC’nin 50.000 ila 55.000 ABD Doları veya başka bir yüksek seviyeye ulaşmasını bekleyin ve ardından birçok gereksiz coin pozisyonunuzu boşaltın, biraz riskten kurtulun. Sevdiğim birçok yerde hala iyi çekirdek pozisyonları koruyacağım, ancak bazılarını satacağım ve birleşmeye çalışacağım.”

Bitcoin, bu yazı yazılırken bir hafta önce fiyatlandırıldığı yerden yaklaşık yüzde 15 artışla 47.250 dolardan işlem görüyor.

Bu 3 Altcoin Yüzde 200 Kazandırabilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.