Bu 4 Altcoin, Yükseliş Sinyalleri Veriyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir kripto analiz şirketi, yatırımcılarına kazanç fırsatı sunabilecek dört altcoin’i bizlere sundu.

Santiment bir tweet‘te, merkezi olmayan finans (DeFi) platformları Aave (AAVE), Compound (COMP), Maker (MKR) ve Ren’in (REN) yerel token’ının son zamanlarda dip seviyesine ulaştığını vurguladı.

“AAVE, COMP, MKR ve REN, son zamanlarda çok net bir şekilde dipleri fiyatlara ulaştı. Ve bunların tümü, bir varlığın toplam adres etkinliğini kaç aktif mevduatın oluşturduğuna bakılarak doğru bir şekilde tahmin edildi.”

Analitik şirketine göre, dip seviye göstergesinin oranı; aktif mevduatın (AD) günlük aktif adres (DAD) sayısına bölünmesiyle elde edilir. Düşük oran yükselişi gösterirken, yüksek oran düşüş eğilimini gösterir.

Öncelikle AAVE’yi ele alan Santiment, düşük AD/DAD oranı nedeniyle DeFi platformunun yükseliş eğiliminde olduğunu söyledi.

“AD/DAD oranının düşük olması, güzel satın alma fırsatlarına işaret ettiğini söyleyebiliriz.”

Santiment’e göre sıradaki kripto varlık COMP, AD/DAD oranını göze aldığımızda, ciddi yükselişler gerçekleştirebilir.

“Kripto varlığın AD/DAD’si, birkaç gün önce tüm zamanların en düşük seviyesine geriledi. Bu iyi bir işaret.”

Sırada, dijital varlıkların farklı blok zincirleri arasında hareketini sağlayan Ren protokolünün yerel token’ı olan REN var. Ünlü analitik firması, REN’in geçen ay potansiyel olarak ideal bir noktada yer edindiğini ve bir “dip sıçraması” yaşadığını söyledi.

Maker’ın yerel token’ı söz konusu olduğunda ise Santiment, MKR’nin rallisinin nispeten daha zayıf olabileceğini ifade etti.

“AD/DAD oranı, Ocak ayının sonlarında düştü. Diğer token’lar kadar güçlü olmasa da yine de yükseliş gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!