Bu Altcoin, İki Günde Yüzde 364 Yükseldi!

CRPT
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geleneksel finansın işlevselliğini kripto sektörüne aktaran bir proje, son günlerde büyük bir yükseliş gerçekleştirdi.

Crypterium cüzdanı, kullanıcıların 20 farklı dijital varlık satın almalarına imkan sunarken, şirketin Visa kartı, alımlar yapmak için hem fiziksel hem de sanal formlarda geliyor. Kullanıcılar ayrıca yüksek getirili bir tasarruf hesabı ile satın aldığı varlıklar üzerinden faiz kazanabilirler.

Proje web sitesinin bu konudaki açıklaması ise şu şekilde:

“Kripto ve geleneksel ekonomiler arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyoruz.

Crypterium cüzdanı, satın almak, para çekmek ve kripto kazanmak için geleneksel finans ve dijital varlıkları sınırsız sayıda cüzdanla birleştiriyor.”

Projenin yerel token’ı CRPT, işlem başına yüzde 0,5 ücret alır ve bu ücret de token‘ların yakılmasında yakıt olarak kullanılır. Proje, önümüzdeki iki yıl içinde toplam arzın yüzde 30’unu yakmayı planladığını ve şimdiden 1.000.000 adet token’ın yakıldığını söylüyor.

Crypterium’un yerel token’ı CRPT, duyurudan bu yana yüzde 141,4 artış gerçekleştirdi ve bu yazı yazılırken 0,67 dolar seviyesinde işlem görüyor. Ayrıca yalnızca iki gün önce, CRPT kripto varlığı 0,17 dolardan işlem görüyordu.

Bu Altcoin, İki Günde Yüzde 364 Yükseldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.