featured

Bu Altcoin, Rekora Koşuyor: Ünlü Analist Portföyünü Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto para analisti, bu altcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydetmeye hazır olduğunu söyleyerek altcoin portföyünü açıkladı.

Twitter’da 192.600 takipçiye sahip olan ünlü kripto para analisti Josh Rager, Ethereum rakibi olan Avalanche (AVAX) ve Near (NEAR) yanı sıra elastik blok zinciri ağı Skale (SKL), gizlilik odaklı blok zinciri Dusk ve merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos’u (ATOM) elinde tuttuğunu söyledi.

Kripto analisti ayrıca, fraksiyonel algoritmik stabilcoin sistemi Frax Protocol’ün yönetişim token’ı olan Frax Share (FXS) ve merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’ın yönetişim token’ı olan Curve’ün (CRV) yükseliş gerçekleştirebileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

ATOM’a bakıldığında Rager, altcoin’in 32 dolardaki direncini kırdıktan sonra yeni rekor seviyelere ulaşmaya hazır olduğuna inanıyor.

“ATOM’un yeni zirvelere çıkması an meselesi…

Bitcoin’in buradaki fiyat hareketine bağlı olarak ATOM’a dikkatli bakmaya devam edin. Şu anda piyasadaki en güçlü varlıklardan birisi olma yolunda ilerliyor. Bitcoin sıçradığında çok güçlü bir tepki bekliyorum.“

Kaynak: Josh Rager/Twitter

Bu yazının yazıldığı sırada, ATOM, 34,83 dolardan işlem görüyor.

Analistin listesinde yer alan bir diğer altcoin, 0,21 dolarda direnç gösterip bir ralliye başlamasını beklediği Skale (SKL).

“Burada SKL’ye dikkat edin! Fiyat güç gösterirse daha fazla ölçeklenir.”

Kaynak: Josh Rager/Twitter

Bu yazının yazıldığı sırada, SKL, 0,21 dolardan işlem görüyor.

Bu Altcoin, Rekora Koşuyor: Ünlü Analist Portföyünü Açıkladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.