Cosmos Tabanlı Bu Altcoin Ralliye Devam Edebilir!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen bir kripto analisti, Cosmos (ATOM) tabanlı bu altcoin’in yükselen ralliye devam edebileceğini söyledi.

THORChain geçen ay büyük bir yükseliş gerçekleştirdi ve 1 Mart’ta 4,85 dolardan yüzde 147 artarak 11,99 dolara yükseldi.

RUNE’ın inanılmaz yükselişine rağmen, Twitter’da 580 bin takipçiye sahip olan ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, paylaştığı bir tweet’te THORChain’in yükselişe devam edebilmek için hala güçlü göründüğünü söyledi.

“Burada RUNE’da 14.50-15 dolara doğru bir yükseliş göreceğimizi düşünüyorum.”

Screenshot 1
Kaynak: Cryptomichnl/Twitter

Genel olarak analist, RUNE gibi altcoin’lerin 2021’deki boğa döngüsünden bile daha ağır olacağını düşündüğü bir sonraki yükseliş döngüsü için geciktiğini söylüyor.

“Altcoin’lerin bir yıl boyunca ayı piyasası vardı. Sanırım bununla işleri bitti ve yeni bir döngüye yakınız…

Kesin olan bir şey var ki, 2021 döngüsü, benimsemenin boyutu ve büyümesi açısından 2017’den daha çılgındı. Bir sonraki daha ağır olacak.”

Analist, katman 2 ölçeklendirme çözümü altcoin Polygon’a ( MATIC) geçerken, MATIC’in toparlanmadan önce biraz daha düşebileceğini söyledi.

“Hala MATIC için potansiyel olarak bu seviyeye bakıyorum.”

Screenshot 2
Kaynak: Cryptomichnl/Twitter

Kurumsal çözümler blok zinciri VeChain’e (VET) bakan analist, altcoin’in yükseliş ayrışmasının neredeyse tamamlandığına ve bunun da VET için başka bir ayağı tetikleyebileceğine inanıyor.

“Daha önce VET hakkında tweet attım ve geri alma gerçekleşti. O zamandan beri, yüzde 20 civarında yükseldi, ki bu harika. Boğa ayrışması da burada tamamlanıyor.”

Screenshot 3
Kaynak: Cryptomichnl/Twitter

Son olarak, Van de Poppe, son 24 saatte yüzde 20 artışla yüksek verimli blok zinciri Zilliqa’yı (ZIL) ele aldı. Analist, yatırımcıları, yalnızca geçen ay yüzde 340 artan altcoin’in düzeltme yaşayacağı konusunda uyardı.

“Bunu daha önce paylaştı, daha yüksek zaman çerçevesi desteğindeydi.

Şimdi yüzde 500 arttı. Burada bir pozisyona hiç acele etmem. Bir düzeltme gelecek ve kaçınılmaz. Heyecan peşinde koşma.”

Screenshot 4
Kaynak: Cryptomichnl/Twitter

Cosmos Tabanlı Bu Altcoin Ralliye Devam Edebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.