crypto expo dubai

Crypto Expo Dubai Mart 2022’de Kripto Severlerle Buluşuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Crypto Expo Dubai 2022 Mart tarihleri onaylandı ve 5.000 ziyaretçiye ev sahipliği yapması bekleniyor.

Her yıl etkinliğe ev sahipliği yapan HQMENA’ya göre, Orta Doğu’nun önde gelen kripto etkinliği olan Crypto Expo Dubai programını 16-17 Mart tarihleri arasında canlı, kişisel bir format olarak düzenlenecek. Crypto Expo Dubai 2022’nin 30’dan fazla ülkeden 5.000’den fazla kripto para hayranını bir araya getireceği tahmin ediliyor.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

HQMENA Direktörü Michael Xuan;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

“Crypto Expo Dubai 2022, blok zinciri ve kripto para birimi sektöründe ön saflarında yer alanların benzersiz bir toplantısına ev sahipliği yapacak. Blok zincirinin herkes için sürdürülebilir ve müreffeh bir gelecek sağlaması gerekiyor” dedi.

“Crypto Expo Dubai 2022, kripto düzenlemesi, merkezi olmayan finans (DeFi), finansal katılım, değiştirilemez token’lar (NFT’ler) ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli ilgili endüstri konularını keşfedecek. Girişimcileri, yatırımcıları, geliştiricileri, endüstri meraklılarını ve küresel medyayı bir araya getiren etkinlik, benzersiz bir ağ oluşturma potansiyeli sunacak.”

2021 yılında gerçekleştirilen etkinlikte 4.291 delege bizzat katılım sağladı. 60 konuşmacının yer aldığı 2 günlük konferans oturumlarından 92.612 saatlik canlı ve isteğe bağlı canlı yayın gerçekleştirildi.

Crypto Expo Dubai 2022 hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edin: https://cryptoexpodubai.com

Crypto Expo Hakkında

Crypto Expo, küresel kripto ekosisteminin bağlantı kurması ve fikir alışverişinde bulunması için önde gelen etkinliktir. Katılımcılar, blok zinciri tabanlı ekonominin geleceği, endüstri ve toplum üzerindeki olası etkileri konusunda bilgiler edinirken, piyasayı hareketlendiren haberler, ortaklıklar ve ürün lansmanları hakkında ilk haberleri alarak, görüş liderleri ile fikir alışverişinde bulunma şansı ve küresel kripto ekosistemi hakkında değerli bilgiler elde edecekler. Crypto Expo, benzer düşünen girişimciler, sektördekiler ve yatırımcılar için rakipsiz bir küresel buluşma yeridir.

Crypto Expo Dubai Mart 2022’de Kripto Severlerle Buluşuyor
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.