En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?
En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para yatırımı son zamanlarda kişilerin en çok tercih ettiği yatırım tercihlerinden birisidir. Ancak kripto para yatırımlarının doğru bir şekilde yapılması oldukça önemlidir. Sanal paralarla yüksek kazanç sağlanabildiği gibi kişiler bir anda bütün kazançlarını da yitirebilirler.

Bu nedenle yazımız içerisinde en çok kazandıran kripto para hangisi sorusuna yanıt vereceğiz. Kazanç sağlayan kripto paralar her an aynı değildir. Her kripto paranın kendisine ait bir grafiği vardır ve bu grafik okunarak paranın gidiş yolu hakkında bilgi edinmek mümkündür.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?
En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?

Aşağıda yer alan coin önerileri yalnızca son haftada yükselişe geçmiş ve daha yükselme tahmini olan coinlerdir. Bu nedenle kişiler kesin olarak bir fikir olarak ele almamalı ve kendi araştırmalarını yaparak kazandıran kripto para yatırımlarını oluşturabilirler.

FIL

Altcoinlerden birisi olan FIL son zamanların en çok kazandıran kripto paralarından birisi olarak yer alıyor. Son haftalarda yatırımcısına %45 gibi bir oranla kazanç sağlayan bu coin, birçok yatırımcı tarafından ilgi görüyor. İlerleyen zamanlarda yeniden yükselişe geçeceği düşünülen bu coin şu anda bulunduğu düşüş ile birlikte alım için idealdir.

500’den fazla kripto para ile al-sat yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

VeChain

Kripto para piyasası içerisinde en çok kazandıranlardan birisi olarak bulunuyor. Bu kripto para son zamanlarda %39 gibi bir artışa sahip olması nedeni ile oldukça fazla ilgi görüyor. Piyasa içerisinde VET olarak da geçen bu coin 0,091 ile satın alınabiliyor.

Terra

LUNA olarak da geçen bu kripto para son zamanların en çok ilgi çeken sanal parası olarak yer alıyor. Sahip olduğu yükselişin yanı sıra yükselme tahminleri de oldukça yüksek olması nedeni ile de uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir coin olarak yer alıyor. Bir gün içerisinde %5’e yakın kazanç elde edilmesini sağlayan bu coin, toplamda %37’lik bir yükselişe sahip. Bu nedenle yatırım yapacak olan kişiler tarafından çok ilgi görüyor.

Binance Türkiye açıldı, artık banka hesabımızdan doğrudan TL yatırıp, TL çekebilir ve TL ile kripto para al-sat yapabiliriz. Buradan Binance Türkiye’ye yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen ücretsiz kayıt olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Theta

Ani yükselişleri ile ilgi çeken coinlerden birisi de Theta. Bu coin yatırımcısına ani kazançlar sağlaması ile oldukça meşhur. Bu nedenle risk almak isteyen kişilerin tercih ettiği bir coin olarak yer alıyor.

En Çok Kazandıran Kripto Para Hangisi?