Kripto Analistine Göre Bu DeFi Altcoin’i 10 Kat Yükselebilir!

DeFi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasası Pazartesi günü büyük bir düşüş yaşadı, buna rağmen ünlü analist, Bitcoin (BTC) ve bir merkezi olmayan finans (DeFi) altcoin’inin ralli yapacağını söyledi.

Twitter’da 291.600 takipçiye sahip olan ve Credible Crypto takma adıyla tanınan ünlü analist, lider kripto para biriminin tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 40 düştüğünü göz önünde bulundurarak, Bitcoin’in bu fiyat seviyelerinden alım için uygun olduğunu söyledi.

“Analizim doğruysa, düşüş yaşarsak, mevcut seviyeden en fazla 10 bin dolar daha aşağı ineriz ve sonrasında 60.000 bin dolar daha yükselebiliriz.

Ağaçlar için ormanı kaçırmayın.”

Fgtfyg0Vqaybf8O Scaled
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto, dalgalar halinde hareket eden ve kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Waves yöntemini kullanıyor. Credible’ın grafiğine göre, Bitcoin, 100.000 doların üzerinde büyük bir ralliyi ateşlemeden önce düzeltme aşamasının son ayağında görünüyor.

Analist ayrıca, stabilcoin’ler için merkezi olmayan bir borsa olan Curve Finance’in yönetişim token’ı olan Curve DAO Token’ın da (CRV) ralli yapacağını düşünüyor.

CRV, yazının yazıldığı sırada, 4,80 dolardan işlem görüyor.

Credible Crypto, 5,50 dolar ile 6,00 doların altcoin için direnç görevi göreceğini söyledi. CRV bu seviyeyi geçebilirse analist, piyasa değerine göre 78. sıradaki kripto varlığının mevcut boğa koşusu sırasında neredeyse 10 kat artarak 40 dolara yükselebileceğini düşünüyor.

Kripto Analistine Göre Bu DeFi Altcoin’i 10 Kat Yükselebilir!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.