BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,499.10
ETH
$4,200.90
XRP
$1.10
LTC
$195.84
LINK
$32.27
BNB
$486.86
XTZ
$6.67
EOS
$4.83
NEO
$44.74
$63,491.11
+5.17%
$4,199.79
+4.24%
$1.10
+1.86%
$195.72
+3.7%
$1.00
0%
$1,542.62
+4.24%
$288.26
+4.14%
$55.80
+2.72%
$174.83
-1.02%

Ripple Merkezini Bu Ülkeye mi Taşıyacak?

0

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, XRP kripto para biriminin yasal statüsünün anahtar olduğunu söyleyerek şirketin ABD’den olası uzaklaşması hakkında daha fazla fikir verdi.

Yeni merkez

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

Cuma günü CNBC’ye konuşan Garlinghouse, blockchain ödeme altyapısı şirketinin, XRP’nin Finansal Davranış Otoritesi tarafından bir menkul kıymet olarak görülmediği Londra’ya taşınabileceğini söyledi.

Yeni üyelik açma işlemleri durdurulmadan sizde hemen 500’den fazla kripto para ile ticaret yapmak, lending ve staking’den para kazanmak için buradan Binance’ye kayıt olabilirsiniz.

Firma, benzer bir tutum sergileyen diğer ülkeleri de değerlendirebilir.

Ripple, kurum odaklı ödeme ürünlerinden bazılarında değeri hareket ettirmek ve gelişimine yardımcı olmak için tokenı kullanarak XRP’ye yakından bağlıdır.

Coinzilla Banner (728x90)

Bununla birlikte ABD’de Ripple, XRP’nin yasadışı olarak ihraç edilen bir menkul kıymet olduğunu iddia eden yatırımcılarla yasal bir savaşa girerken, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu konuyla ilgili net değil ve bazı token tabanlı projelere karşı önlem alıyor.

Garlinghouse CNBC’ye verdiği demeçte, “Birleşik Krallık’ta gördüğünüz şey açık bir sınıflandırma ve Birleşik Krallık’ın FCA’sı, bu farklı varlıklar ve bunların kullanım durumları hakkında nasıl düşünmemiz gerektiğini karakterize etmede liderlik rolü üstlenmiştir” diyor.

Avantajlar

FCA, XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını ve para birimi gibi kullanıldığını “açıklığa kavuşturması” ile Ripple’ın Birleşik Krallık’ta faaliyet göstermesi için avantajlı olacağını söyledi.

BTC ve diğer kripto paraların teknik analizlerini paylaştığımız Telegram teknik analiz kanalımıza buradan ücretsiz katılabilirsiniz.

Ripple ayrıca İsviçre, Singapur, Japonya ve Birleşik Arap Emirlikleri’ni potansiyel üsler olarak görüyor.

Rapor, Ripple’ın İcra Kurulu Başkanı Chris Larsen’in Ekim ayı başlarında benzer yorumlarda bulunmasının ardından, firmanın ABD’yi kripto para sektörüne yönelik düşmanca tavrı nedeniyle terk edebileceğini öne sürdükten sonra geldi.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

İlgili Haberler
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.