Ünlü Analist: “Kripto Para Piyasa Değeri 10 Trilyon Dolara Ulaşacak!”

Kripto Para
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti, kripto para piyasasının, toplam değerinin 10 trilyon dolara çıkarabilecek büyük bir kırılmanın eşiğinde olduğunu söyledi.

Twitter’da 73.600 takipçiye sahip olan ünlü analist Justin Bennett, tüm kripto varlıklarının piyasa değerini izleyen TOTAL grafiğinin, çok önemli bir direnç alanı ile karşı karşıya olduğunu söyledi.

“Toplam kripto piyasa değeri, direncin altında sabit kalıyor. 2,4 trilyon dolar kırılması gereken seviye. Güvende olmak için 2,44 trilyon dolar olması gerekiyor.”

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Yazının yazıldığı sırada TOTAL, 2,33 trilyon dolar seviyelerinde seyrediyor.

Bennett, TOTAL’in son direnç alanını ortadan kaldırdığında, birkaç ay içinde 10 trilyon dolara yükseleceğini tahmin ediyor.

“Toplam kripto para piyasa değeri, Mayıs trend çizgisini test ediyor. Bunu kırarsak ve tüm zamanların en yüksek seviyelerini de aşarsak, 2022’nin başlarında 10 trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşabiliriz.”

Kaynak: Justin Bennett/Twitter

Bennett’in grafiğine bakıldığında, analist, TOTAL’in Mart 2022’ye kadar 10 trilyon dolarlık bir değerlemeye ulaşmasını bekliyor.

Bennett, TOTAL’in tüm zamanların en yüksek seviyelerine yükselmesini körükleyebilecek sebebe gelince, Bitcoin’in sorumluluğu üstlenmesi gerektiğini söyledi.

Önümüzdeki üç ila altı ay içinde 10 trilyon dolarlık bir kripto piyasasının potansiyelinden şüphe duymanın biraz saflık olduğunu düşünüyorum Eğer BTC 65.000 doları kırarsa momentum şiddetli olacaktır. Ayrıca, toplam piyasa değeri Mart 2020’den bu yana 20 kat arttı. 4,2 kat nedir?

‘BTC 65.000 doları kırarsa’ dediğime dikkat edin.

Bu çok önemli! Son zamanlarda söylediğim gibi yükseliş, her şey bu yıl BTC’nin 65.000 doların üzerine çıkmasına bağlı.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!