Verilere Göre Balinalar Bu 3 Altcoin’i Alıyor: Başka 3 Altcoin’i Satıyor!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Santiment’e göre, kripto balinaları hızlı bir şekilde üç altcoin alırken, diğer üçünü de aynı hızda satıyor.

Kripto analiz firması, 100.000 ila 10 milyon arasında SushiSwap (SUSHI) tutan adres sayısının, bu balina grubunun sahip olduğu varlığın toplam arzının yarısına yakın olduğunu belirtiyor.

SUSHI, merkezi olmayan borsa SushiSwap’ın yerel kripto parasıdır. Piyasa değerine göre 114. sıradaki kripto varlık, bu yazının yazıldığı sırada, 4,13 dolardan işlem görüyor.

Santiment, balinaların aynı zamanda akıllı sözleşmeleri, gerçek dünya verileriyle bağlayan bir ağ olan Band Protocol için yönetim varlığı olan BAND’ı da cüzdanlarına eklediğini söylüyor. 10.000 ila 1 milyon adet arasında BAND tutan adresler artık kripto para arzında altı ayın en yüksek seviyesine sahip.

Piyasa değerine göre 296. sıradaki kripto varlık olan BAND, yazı yazılırken 4,65 dolardan işlem görüyor.

Ek olarak, büyük cüzdanlı yatırımcılar, merkezi olmayan kripto borsası Uniswap için yerel kripto para olan UNI’yi de biriktiriyor. 10.000 ila 1 milyon adet arasında UNI tutan adresler, bulunduğumuz zaman diliminde ilk kez varlığın arzının yüzde 10’undan fazlasını elinde tutuyor.

Piyasa değerine göre 33. sıradaki kripto para olan UNI, yazının yazıldığı sırada 10,77 dolar değeriyle kripto piyasasında bulunuyor.

Santiment’e göre; büyük balinalar, Aragon (ANT), Chainlink (LINK) ve OMG Network’ü (OMG) satıyor gibi görünüyor.

Aragon, Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan bir yönetim platformudur. Projenin yerel varlığı ANT, yazı yazılırken 5,49 dolardan işlem görüyor.

Chainlink, merkezi olmayan bir oracle ağıdır. Piyasa değerine göre 22. sıradaki kripto varlık olan LINK, yazı yazılırken 16,09 dolardan işlem görüyor.

OMG Network, Ethereum‘da güvenli ve hızlı transferler için kurumsal bir projedir. Projenin yerel token’ı OMG, yazı yazılırken 4,57 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!