Web3 Delight Lagos

Web3 Delight Lagos Etkinliği Çok Yakında Gerçekleşecek! Dijital Geleceğin Önündeki Engeller Bu Etkinlikte Aşılacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Lagos, Nijerya ve BAE merkezli yönetim danışmanlığı Agile Dynamics’in bir yatırım koludur. Ayrıca tamamı sermayeli bir mikro-VC olan SwiftMotion Media, Web3 Delight Lagos’u düzenlemektedir. Bu yüz yüze ve çevrimiçi olarak gerçekleşecek olan etkinlik 29 Temmuz 2022’de gerçekleşecektir. Etkinliğe dünyanın dört bir yanından konuşmacılar katılacaktır.

Web3 Delight, Paul Lalovich ve Tesha Teshanovich’in fikir birliği yaptığı bir etkinliktir. Gerçekleşecek olan etkinlikler insanları, büyüyen pazarlarıyla Web3 teknolojilerini sosyalleştirerek ve benimsemeyi teşvik ederek daha geniş toplulukta bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Paul Lalovich

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Gerçekleşecek yolculuğun Lagos’ta başlamasına karar verildi. Çünkü Nijerya’da teknoloji sektörü gelişmeye devam ediyor. Ayrıca genç nüfus artışından faydalanılmak istenmektedir. Nijeryalı teknoloji girişimleri, Afrika merkezli teknoloji girişimleri tarafından toplanan toplam yatırım fonlarının yaklaşık yüzde 60’ını oluşturmaktadır. Nijerya, 90 teknoloji merkezi ve 180 milyondan fazla internet erişimi olan kişiden oluşan büyüyen ve canlı bir müşteri tabanı ile Afrika kıtasındaki en büyük teknoloji pazarıdır.

Web3 Delight Lagos etkin, özelleştirilmiş, iş birlikçi ve güvenli gelişmiş bir ekonomiyi devreye sokma, güçlendirme ve destekleme vizyonuyla yola çıkmıştır. Web3 Delight Lagos hem küresel hem de yerel Web3 oyuncularını olası sanatlarını resmetmek ve dijital dönüşümünü geliştirmeye yönelik iş birliği fırsatlarını kolaylaştırmak için bir araya getiriyor. Etkinliğin gündemi, Web3 teknolojileri alanında kapsayıcı bir bakış açısı sağlamak ve bir blok zinciri ile nasıl değer yaratılacağına dair bilgi alışverişinde bulunmaktır. Ayrıca etkinlik daha iyi işler nasıl kurulur gibi soruları yanıtlamak üzere tasarlanmıştır. Ek olarak etkinlikte, NFT’ler, blok zinciri oyunları, Metaverse, DeFi, Cryptocurrencies, DAO’lar vb. gerçek zamanlı olarak ele alınan konularda izleyicilerin ilgisini çeken ve sorularını yanıtlayan tamamen etkileşimli bir panel tartışması olacaktır. Web3 Delight Lagos, blok zinciri startup’larını, geliştiricileri, araştırmacıları, yatırımcıları, pazarlamacıları ve alandaki diğer uzmanları bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Web3 sadece teknoloji ile ilgili değildir. Teknoloji, üzerimizdeki çok daha büyük değişim için sadece bir araçtır. Web3 şeffaflık, fikir birliği, kapsayıcılık, sahiplenme ve açıklığa yönelik toplumsal bir harekettir.

SwiftMotion Media yaptığı açıklamada, Web3 Delight Lagos’u Glover hall, Marina ve Lagos State’e getirmekten gurur duyduğunu açıkladı. Etkinliğe kayıt olmak isteyen ilgililer www.web3delight.com adresini ziyaret edebilir.

İletişim Bilgileri: Tesha Teshanovich
E-posta: tesha@agiledynamics.co

Tesha Teshanovich

Web3 Delight Lagos Etkinliği Çok Yakında Gerçekleşecek! Dijital Geleceğin Önündeki Engeller Bu Etkinlikte Aşılacak!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.