Yeni Ethereum 2.0 Testnet Başarıyla Başlatıldı

Yeni Ethereum 2.0 Testnet Başarıyla Başlatıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni Ethereum 2.0 testnet başarıyla başlatıldı. Ethereum 2.0 genesis bloğunun olası lansmanına sadece birkaç gün kala, yeni test ağı sorunsuz bir şekilde yayına girdi.

Yaklaşık 3.2 milyon testnet etheri ve 100.000’den fazla doğrulayıcı şu anda üzerinde çalışıyor. Yakında çıkması beklenen yeni Proof of Stake, Ethereum blok zincirini test etmek için önemli bir talep gösteriyor.

Pyrmont adlı testnet, canlı lansmandan sonra bile kullanılmaya devam edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Yeni Ethereum 2.0 Testnet

Canlı ağda hisseye girmek için 113.248 ETH yatırıldı, geliştiriciler minimum şart karşılanmazsa ocak ayına kadar bekleyeceklerini ve ardından minimum gereksinimi kaldırarak başlayacaklarını belirttiler.

Beklentiler yüksek 524.288 asgari bu hafta sonu veya pazartesi günü karşılanacak, bu durumda başlangıç ​​bloğu ilk aralıkta çıkacak.

Yeni Ethereum 2.0 Testnet

Spekülasyon, insanlar 24 Kasım’a yakın bir tarihte para yatırmak için bekliyorlar, ancak riske girmeye karar vermişlerse, birkaç gün ne gibi bir fark yaratır?

Yine de geliştiricilerin bir Medalla full testnet, iki kuru çalışma ve şimdi herhangi bir sorun olmadan başlatılan başka bir yeni tam testnet ile yaptığı gibi, bu şeyi test test etmek isteyebilirler.

Bu, canlı lansmanın henüz test edildiği ve nasıl gidebileceğine ilişkin insanların sahip olabileceği bazı endişeleri hafifletmelidir.

Öyleyse umarım mevduatların toplandığını görmeye başlarız çünkü bu biriktirilmiş ETH’lerin yakılmasıyla ilgili herhangi bir risk olmadan gitmek iyi görünüyor.

Ancak, kim ocak ayına kadar beklemek ve stake ile ilgili tüm noel şakalarını kaçırmak ister, bu yüzden umarım diğerleri Arap balinasına katılır ve bu işi yapar.

Bu kayda göre, Bitcoin Suisse hissesinin henüz kesin olup olmadığı belli değil.

Bununla birlikte, pazar payını kazanmanın tek sağlayıcı olmaktan daha iyi bir yolu yoktur, çünkü diğerleri yan çizgide beklerken, bazı ethereans bu hizmete ihtiyaç duyabilir, özellikle de gerçek parayla oynuyorlarsa.

Yeni Ethereum 2.0 Testnet Başarıyla Başlatıldı
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Yorumlar kapalı.

⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram