LUNA

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

1,6 Milyar Dolarlık LUNA Sahibi Olan Binance’in Şu An Kaç Doları Var?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance’in LUNA’ya yaptığı yatırım, düşüş nedeniyle neredeyse eridi. Salı akşamı, Changpeng “CZ” Zhao, önde gelen borsanın LUNA kayıplarını bildiren bir Fortune makalesini, kripto topluluğunda sıkça tekrarlanan bir ifade olan “yeniden fakir” yorumuyla ilişkilendirdi.

Kripto yatırımlarından büyük karlar elde etmiş kişiler için bu tabir genellikle belirli bir varlığa bağlılığı ifade etmek için kullanılır. Diğer durumlarda, tükenenleri belirtmek için şaka olarak kullanılır.

2018’de Binance, 15 milyon LUNA satın alarak Terraform Labs’a 3 milyon dolar yatırım yaptı. Geçen ay kriptonun en yüksek fiyatında, yatırım 1,6 milyar dolar değerindeydi. LUNA, bağlı olduğu stabilcoin TerraUSD’nin (UST) dolara karşı sabit değerini kaybetmesinden sonra neredeyse tüm değerini kaybetti. Şu anda, Binance’in 3 milyon dolarlık orijinal yatırımı 3.000 dolardan daha az.

Binance ve CEO’su, Binance’in LUNA yatırımındaki kaybına rağmen hala iyi durumda. Dünyanın en büyük borsası geçen yıl 34,1 trilyon dolar işlem gördü. 2022’nin başlarında, piyasa değerinin en yakın rakibi olan Coinbase’in altı katı olduğu tahmin ediliyordu. Zhao’nun net değeri Bloomberg tarafından yaklaşık 15 milyar dolar olarak bildiriliyor.

1,6 Milyar Dolarlık LUNA Sahibi Olan Binance’in Şu An Kaç Doları Var?
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!