ibrahim-cosardan-dev-altcoin-boga-sezonu-sepeti-2024

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

İbrahim COŞAR’dan Dev Altcoin Boğa Sezonu Sepeti (Milyoner Olmaya Hazır mısın?)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Herkesin merakla beklediği “İbrahim COŞAR’dan Dev Altcoin Boğa Sezonu Sepeti 2024” sonunda yayımlandı. Geleceğin milyoneri olmaya hazır mısınız? Hazır olduğunuzu duyar gibiyim o zaman kemerlerinizi hemen bağlayın, çünkü artık uçuşa geçiyoruz. Bu uçuş öncelikle yüce Allah’ın izniyle plana sadık kalan “BİTCOŞAR” ailesinin her ferdini milyonerliğe götürecek. Şimdiden zirvede hep BİR’likte görüşmek dileğiyle…

Öncelikle burada olduğunuz için geleceğinizi düşündüğünüz için bir şeylerden rahatsız olduğunuz için hayatınızı değiştirmek adına eyleme geçtiğiniz için her birinize çok teşekkür ederim.

Yazıma başlamadan önce her zaman olduğu gibi yasal bir uyarı yapmam gerekiyor. Bu yazımda asla yatırım tavsiyesi yoktur ve hiçbir yazım yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Bu yazım tamamen bilgilendirme amaçlı bana ait yorum ve düşünceleri içermektedir. Fakat yatırımlarınızı yaparken her zaman en kötü senaryoya karşılıklı hazırlıklı olmanız yatırım tavsiyedir. Yani yatırım yaptığınız para tamamen çöp olsa dahi sizin yaşantınıza hiçbir şekilde olumsuz etki etmemesi gerekiyor. Bu sebeple bu yazımda 1000 dolarlık bir bütçe ile bir sepet yatırımı yapacağım. Yaklaşık 2 asgari ücrete denk gelen bu bütçeye herkesin kolaylıkla ulaşabileceğini düşünüyorum.

Kripto para piyasası aşırı oynak bir piyasadır. Bu piyasada eğer yüksek risk kaldıramazsanız yatırım yapmayın. Bir kripto para biriminin %1500 artış yapacağına adınız kadar emin olsanız dahi evinizi satıp, arabanızı satıp, kredi çekip, borç alıp sakın yatırım yapmayın. Bunu yaparsanız eğer hayatınız biter. Çünkü yarın olumsuz bir gelişme olur: 3. Dünya Savaşı sıcak savaşa dönüşür, X gezegeni dünyamıza çarpar vb. durumlar yaşandığında tüm kripto paralarınızın değeri sıfırlanabilir. Bu yüzden ben bu sepetimi yaparken 1000$’ımı tamamen çöpe atacağım, birkaç yıllığına unutacağım. Yani bu yatırımım benim için hiçbir risk teşkil etmiyor. Gerekirse tamamını kaybedeyim benim hayat standartlarıma olumsuz bir etkisi olmaz. Birçok arkadaşımızın da benim gibi olduğunu düşünüyorum yani bugün 1000$’lık bir paranın kaybı kimsenin yaşantısını olumsuz etkilemez diye düşünüyorum. Sonuçta 1000$ parayı nelere vermiyoruz ki, elimizdeki telefona neredeyse 100 bin lira veriyoruz ve bize doğrudan hiçbir yatırım getirisi olmadığını bile bile bunu yapıyoruz.

Ben bu yazımda sizlere tamamen kendi yapacaklarımı anlatmaya çalışacağım. Sizlerde mutlaka kendi araştırmalarınızı yapın ve öyle hareket edin bana ve türevlerime sakın güvenmeyin. Bu sepetimle 1000 dolarlık (32.338 TL) bir bütçe ile ortalama olarak %30.000 artışla yani 30 kat artışla 30.000 dolarlık (970.161 TL) bir fona ulaşmayı planlıyorum. Bu sürecin sonunda dolar da epey yükselmiş olacak ve 30 kat değil belki 40 kat, 50 kat, 75 kat ile 32.000 TL’lik bir bütçe çok kısa bir sürede 1 milyon, 2 milyon hatta belki 3 milyon lira olacak. En kötü 1 milyon liraya çıkması dahi benim için kafi. Çünkü bu sepetimle en büyük amacım ülkemde maksimum sayıda arkadaşımı milyonerliğe ulaştırabilmek. Bu yüzden “Geleceğin milyoneri olmaya hazır mısın?” sorusuyla yazıma başladım.

Bu 19 adet altcoinden oluşan dev altcoin boğa sezonu sepetimle minimum 10 bin arkadaşımızı milyoner yapsak hiçte fena olmaz.

Evet o zaman boğa sezonu sonunda gerçekten hayalimdeki bu başarıyı yakalayabilirsek hep birlikte “BİTCOŞAR Milyonerleri Kulübü“nü fiziksel olarak kuracağız ve hep birlikte inşallah bir aksilik çıkmazsa bunu kutlayacağız. Yatırım yolculuğumuza hep birlikte devam edeceğiz. “BİTCOŞAR Milyonerleri” ile beraber kripto boğa sezonundan yapacağımız kazanç ile faiz kullanmadan, kredi kullanmadan fiziksel yatırımlar yapıp kazançlarımızı erimeden hemen realize edip gerçek dünya varlıklarına yöneleceğiz.

Evet çok fazla yazımı uzatmak istemiyorum. Bu sebeple sepetimde yer alan altcoinler ile ilgili nedir, ne yapar vs. gibi her yerde olan açıklamaları yapıp fazla zamanınızı almak istemiyorum. Doğrudan altcoinlerin isimleri paylaşmaya odaklanmak istiyorum. Çünkü bu basic bilgilere çok kolay bir şekilde bitcosar.com ve diğer kaynaklardan ulaşabilirsiniz.

Bu yazımı daha önce sektöre hiç girmemiş olan daha sıfır bilgiye sahip olan arkadaşlarımızda kolay anlayıp onlarda faydalanabilsinler diye en baştan önemli noktaları adım adım anlatacağım.

Benim bu altcoin sepetimde sadece Binance’de yer alan altcoinler olacak. Binance’de listelenmemiş olan altcoinleri sepetime almadım. Çünkü Binance benim yıllardır güvenle kullandığım, çok şükür herhangi bir problem yaşamadığım, istediğim zaman kolay bir şekilde canlı desteğe ulaşıp bilgi alabildiğim, uluslararası en çok lisansa sahip ve en düşük komisyon alan dünyanın en büyük kripto para borsası. Bu yüzden sizleri de bu işlemlerinizi sadece Binance’de yapmaya davet ediyorum ve hepinize Binance’ı uzun zamandır kullanan birisi olarak Binance’i gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum. Diğer merdiven altı borsalarda milletin parasına çöken mi dersin, teknik sorunlar mı dersin daha neler neler…

Evet şimdi sizinle sepetimi paylaşmadan önce aşağıdaki adımları uygulamaya geçelim. Lütfen yazımı dikkatli bir şekilde okuyunuz!

1. Adım: Binance Türkiye’den hesap açmak. Eğer Binance Türkiye hesabınız yoksa aşağıdaki size özel referans linkimize tıklayarak ömür boyu %20 komisyon indirimli olarak hesabınızı açabilirsiniz. %20 komisyon indirimini kolay kolay bulamazsınız. Bu sebeple bu fırsatı kaçırmayın mutlaka hemen hesabınızı açın ve kimliğinizi doğrulayın.

Binance Türkiye Ömür Boyu %20 İndirimli Kayıt Linki: https://www.trbinance.com/account/signup?ref=F229GX6D

Binance Türkiye %20 İndirimli Kayıt Linki

2. Adım: Binance Global’den hesap açmak. Eğer Binance Global hesabınız yoksa aşağıdaki size özel referans linkimize tıklayarak ömür boyu %20 komisyon indirimli olarak hesabınızı açabilirsiniz. %20 komisyon indirimini kolay kolay bulamazsınız. Bu sebeple bu fırsatı kaçırmayın mutlaka hemen hesabınızı açın ve kimliğinizi doğrulayın. Ek olarak Binance Global’e aşağıdaki referans linkine tıklayarak kayıt açıp, kimliğinizi doğrulayıp, ilk alım veya satım işleminizi yaptığınızda 100$ bonus (3200TL) kazanırsınız.

Binance Global Ömür Boyu %20 İndirimli Kayıt Linki: https://accounts.binance.com/register?ref=MEPOLRKJ

Binance Global

3. Adım: İlk önce banka hesabımızdaki TL’mizi Binance Türkiye’ye göndereceğiz. Ardından Binance Türkiye üzerinden doların fiyatına sabitlenen kripto doları olan USDT alacağız. Ardından bu USDT’yi Binance Global hesabımıza transfer edeceğiz.

Banka’dan TL Çekme > Binance Türkiye’ye TL Yatırma > Binance Türkiye’den USDT Alma > Binance Türkiye’den USDT Çekme > Binance Global’e USDT Yatırma

Evet işlemler bu kadar basit, bu işlemleri yaparken anlamadığınız, takıldığınız bir yer olursa bu yazının altına yorum bırakabilirsiniz.

4. Adım: Aşağıdaki altcoin sepetinde yer alan projeleri “Binance Search” kutucuğuna altcoinin adını yazıp USDT paritelerinden satın almak.

Binance Global

Her boğa sezonun bir trendi oluyor. Önümüzdeki boğa sezonunun trendini de birçok kişi duymuştur. Peki bu boğa sezonun trendi ne olacak? Evet “yapay zeka” dediğinizi duyar gibiyim. Yeni trend ve boğanın lokomotifi “yapay zeka (AI)” ve “ETF’ler (Borsa Yatırım Fonu)” olacak. Çünkü büyük paralar ve kurumsal şirketler ETF’lerle bu piyasaya akacaklar. Bu sebeple ben kendi sepetimde “yapay zeka” projelerine odaklanacağım. Sepetimde AI ağırlıklı olmak üzere AI ile entegreli olan Web3, DeFi, DEX, NFT, Metaverse ve Gaming kategorilerine de yer verdim.

Tek tek emek edip kendi araştırmalarımı yaparak hazırladığım altcoin boğa sezonu sepetimi herkes faydalanabilsin diye sizlerle ÜCRETSİZ bir şekilde paylaşıyorum. Fakat işimiz sadece sepeti yapmakla bitmiyor, keşke öyle olsaydı ama o kadar basit değil. Sepetimde yer alan 19 adet altcoini hangi seviyelerden almamızı, hangi hedeflerde satmamızı, portföy yönetimimizin ve stratejimizin nasıl olması gerektiğini çok iyi bilmemiz gerekiyor. Yani fonumuzu, paramızı doğru yönetmemiz gerekiyor. Aksi takdirde çok tepelerden alarak hem alırken, çok tepe görünümlü diplerden satarak hem de satarken çok güzel kazançlardan olabiliriz.

Örnek vermek gerekirse sepetimde olan “A coin”in fiyatı diyelim ki şuan 10$ siz bunu direk buradan alıp paranızı bitirirseniz “A coin” dip yaptığında 5$’a düştüğünde bakakalırsınız. Aynı şekilde “A coin”in fiyat hedefi 100$ iken siz burası tepe diye 20$’da satıp potansiyel maksimum kazançtan olabilirsiniz. İşte bu yüzden 19 adet altcoine yer verdiğim bu sepetimde tüm bu altcoinlerin alım bölgelerini, fiyat hedeflerini, nasıl alıp, nasıl satabileceğimiz stratejileri de sizinle özel bir kanalda paylaşacağım.

Yani sadece iş sepetle bitmiyor. Aslında asıl iş sepetle yeni başlıyor. Önemli olan bu altcoin sepetini optimal bir şekilde getiriye dönüştürebilmek. Birçok arkadaşımız benden danışmanlık istiyor, VIP kanal istiyor fakat benim herkese tek tek danışmanlık verecek zamanım yok. Fakat en önemli olan bu süreçte de kimseyi yalnız bırakmak istemiyorum.

Eğer gerekli sayı oluşursa sadece bu altcoin sepetimle ilgili paylaşımlar yapacağım özel bir Telegram veya WhatsApp kanalı açacağım. Bu  kanalda hiç kimse birbirini göremeyecek bu yüzden kimsenin kimliği deşifre olmayacak sadece ben paylaşım yapacağım. Gönül rahatlığı ile bu kanala girip sizlerde bu altcoin sepetini doğrudan benimle takip edebilirsiniz.

Bu kanalın tek bir amacı olacak bu 19 adet altcoini doğru toplama bölgelerinden toplayıp, doğru fiyat hedeflerinden satıp maksimum kazanç sağlamak. Elbette en dibi ve en tepeyi bilmemiz mümkün değil, balinalar dahi bunu bilemezler. Fakat en diplere yakın ve en tepelere yakın bölgeleri teknik analiz yöntemiyle doğru bir şekilde tahmin edebiliriz.

Bu kanalımın ücreti ise sadece siz eski takipçilerimize özel sınırlı bir süreye kadar 50$ + KDV olacak. 1 Mayıs 2024 tarihinden itibaren bu kanalımın ücreti 300$ + KDV’ye yükselecek. Bu sebeple mutlaka 1 Mayıs’a kadar bu resmen bedavaya yakın olan “İbrahim COŞAR Dev Altcoin Boğa Sezonu Sepeti Danışmanlık Hizmeti“ni alın! Bu sepeti uygulayacak olanlar zaten kesinlikle alsınlar. Bu sepeti uygulamayacak olanların almasına gerek yok.

Biliyorsunuz BİTCOŞAR ticari bir işletme ve bende BİTCOŞAR’ın bir çalışanıyım. Sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için ve BİTCOŞAR’ın yoluna devam edebilmesi için verdiğimiz tüm hizmetlerin %99’unun ücretsiz olduğu halde bu seferlik böyle bir hizmetimizi size duyurmak istedik. Bu kanal özel bir kanal olacağı için profesyonel bir hizmet olacak. Ben burada tamamen toplayacağım bölgeleri hepsinde tek tek sizinle paylaşacağım ve beklediğim fiyat hedeflerini de tek tek sizinle paylaşacağım. Bazen canlı yayınlar, bazen soru-cevaplar yapmamız gereken durumlar olacak. Tüm bunlar bu hizmet kapsamında gerçekleşecek.

Ücreti yüksek bulan arkadaşlarımızda olacak onlar ise şuna emin olsunlar bu hizmet bedelinden kaçarak çok fazla maksimum kazançtan olacaklar. Ben bunu yıllardır tecrübe ettim. Kaybetmenin bedeli maalesef çok ağır oluyor. Bizim kazanç sağladığımız sinyalde bazı arkadaşların 4000$ kaybettiklerini bile duydum. Yani 300$ vermeyeyim diye düşünebilirsiniz ama 1500$ veya 3000$ kazanabileceğiniz yerde bu kazancınızdan olabilirsiniz. Sonra keşke 300$ verip İbrahim Bey’in stratejisini kopyalasaydım diyeceksiniz. Eğitimsizliğin ve tecrübeli insanlara danışmamanın bedeli her zaman ağır olur ve çok zaman kaybettirir. Oysaki sadece 300$ dolara bu tecrübeleri satın alabilirdiniz.

Neyse çok uzatmak istemiyorum sevgili kardeşlerimiz zaten bu kanalın ücreti bedavaya yakın. Çünkü bu kanalım belki 1 yıl belki 2 yıl açık kalacak. Yani 1-2 yıl boyunca hizmet vereceğiz. Sepetimizdeki tüm altcoinleri elden çıkarıp nakite geçene kadar bu kanalda hizmet vereceğiz. Yani bu bedel tek seferlik bir bedel, 300$’ı 24 aya böldüğümüzde ortalama aylık 12,5$’lık bir ödeme yapmış oluyorsunuz. Zaten sepetimi sizinle ücretsiz olarak paylaşıyorum.

Parası olmayan kardeşlerimiz mutlaka ücretsiz sepetimi tek başlarına değerlendirmeye çalışsınlar. Bazen yine ücretsiz sepetle alakalı genel yayınlar yapacağım. Bunun için ücretsiz  “BİTCOŞAR Yatırımcı” Telegram kanalımı mutlaka takip edin.

Ciddi yatırımcı olan kardeşlerimiz mutlaka bu yukarıda paylaştığım sadece sepet için aksiyon alacağımız özel kanalımıza ödemelerini yapıp katılsınlar. Dijital hizmet olduğu için iade sürecimiz maalesef yok bunun bilincinde olarak kararınızı verin. Ek olarak şirketi olan arkadaşlarımız eğer e-fatura mükellefi iseler keseceğimiz hizmet bedeli faturalarını şirketleri için gider gösterebilirler. Ödeme yöntemini kredi kartlarında yüksek komisyon alındığı için ödeme yapılacak ücretin yükselmemesi için sadece banka havalesi yaptık.

Bu hizmetimizi satın almak ve bu 19 altcoini takip edeceğimiz strateji kanalımıza katılmak için buraya tıklayınız.

Evet şimdi bu yazımı daha fazla uzatmak istemiyorum. İşte bizi milyonerliğe götüreceğini düşündüğüm içerisinde 19 adet kripto para biriminin yer aldığı Dev Altcoin Boğa Sezonu Sepetim:

Sıra NumarasıKripto Para Birimiİşlem ÇiftiAnlık Fiyat ($)ATL ($)ATH ($)
1DockDOCKUSDT0,045250,0023330,2427
2PhoenixPHBUSDT2,320,066544,09
3SelfKeyKEYUSDT0,00910,00054660,09031
4xMoneyUTKUSDT0,11670,0054351,49
5RaydiumRAYUSDT2,17510,134316,93
6LitentryLITUSDT1,440,389314,73
7ForTubeFORUSDT0,026810,010180,1699
8VoxiesVOXELUSDT0,33790,1234,76
9DIADIAUSDT0,60710,21045,79
10FlamingoFLMUSDT0,11500,0471,24
11OrionORNUSDT2,46510,464229,29
12VIDT DAOVIDTUSDT0,051030,016240,07411
13IQIQUSDT0,0112900,00062410,07653
14Measurable Data TokenMDTUSDT0,097860,0016150,8583
15iExec RLCRLCUSDT3,3230,148816,26
16NFPromptNFPUSDT0,705200,45521,28
17BurgerCitiesBURGERUSDT0,76140,289928,01
18BiswapBSWUSDT0,12220,05832,13
19PlayDappPDAUSDT0,13370,096963,68
İbrahim COŞAR’dan Dev Altcoin Boğa Sezonu Sepeti (Milyoner Olmaya Hazır mısın?)
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!