Arbitrum

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Arbitrum, Sürpriz Bir Hamleyle Token Airdrop’unu Duyurdu: Kaçırmayın!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum‘un (ETH) 2. katman (Layer2) ölçeklendirme çözümü Arbitrum, uzun zamandır beklenen ARB token’ınını kullanıcılara tanıttı.

ARB’nin toplam arzı 10 milyar olacak ve uzun zamandır beklenen airdrop dağıtımı ise 6 Şubat 2023 tarihinde anlık görüntüde yakalanan verilere göre 23 Mart tarihinde gerçekleşecek. Yüzde 11,62’si kullanıcılara ve yüzde 1,13’ü Arbitrum‘da uygulama geliştiren DAO’lara olmak üzere toplam arzın yüzde 12,75’i dağıtılacak.

ARB tokenleri, Arbitrum DAO yönetişim tekliflerine oy vermek için kullanılabilir ve sahiplerinin Arbitrum‘un geleceğini şekillendirmesine olanak tanır. Token sahipleri ayrıca oylama yetkilerini delegelere devredebilecekler.

Arbitrum 1,162 milyar ARB’yi ücretsiz dağıtacak!

Lookonchain’e göre, platformun uygun kullanıcılarına 1,162 milyar ARB airdrop yoluyla dağıtılacak.

Arbitrum Vakfı’nın paylaştığı blog gönderisinde uygunluk kriterleri belirtilirken, airdrop alıcılarının talep edebileceği token sayısını belirlemek için bir puan sisteminin kullanıldığı belirtiliyor. Ek olarak, bir bütün olarak airdrop’un kriterleri ve tasarımı, erken benimseyenleri ödüllendirmeyi amaçlıyor.

Blog yazısında ARB token’inin ön satışının olmadığına dikkat çekerken, kullanıcıları resmi web sitesindeki bilgileri takip etmeleri konusunda uyarıyor. Airdrop henüz başlamadı ve daha önce belirtildiği gibi 23 Mart’ta başlayacak.

Arbitrum Vakfı’nın resmi duyurusuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Arbitrum, Sürpriz Bir Hamleyle Token Airdrop’unu Duyurdu: Kaçırmayın!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!