BİTCOŞAR
En Güncel Bitcoin ve Kripto Para Haberleri
BTC
$63,946.28
ETH
$3,859.26
XRP
$1.10
LTC
$187.08
LINK
$26.06
BNB
$485.24
XTZ
$6.67
EOS
$4.48
NEO
$42.66
$63,837.91
+3.36%
$3,852.36
+1.71%
$1.09
+0.46%
$186.73
-1.08%
$1.00
0%
$1,415.01
+1.71%
$255.43
-0.85%
$52.50
-0.46%
$144.54
+0.6%

Künye

BİTCOŞAR, Blockchain teknolojisinin mükemmel uygulamaları olan Bitcoin ve kripto para sektörü hakkında en güncel haberleri, analizleri, sponsorlu makaleleri, röportajları ve basın açıklamalarını okurlarıyla buluşturan bir kripto para medyasıdır.

BİTCOŞAR, 13 Ağustos 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paraları, Blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eder ve okurlarına bilgi verir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Telegram'dan, Twitter'dan, Facebook'dan ve Instagram'dan takip edin. Ayrıca ücretsiz eğitim videoları için YouTube kanalımıza mutlaka abone olun!

İbrahim COŞAR

E-posta: [email protected]

Genel Yayın Yönetmeni  / Editor in Chief

Fatih COŞAR

E-posta: [email protected]

Editörler / Editors 

Şebnem TOPÇUOĞULLARI

Levent KURTULUŞ

Reklam ve Pazarlama Müdürü / Advertisement & Marketing Manager

E-posta: [email protected]

Dijital Pazarlama Müdürü / Digital Marketing Manager

Murat KARA

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Uğur …

Mali Müşavir / Financial Advisor

Tuğba YILDIZ

Coinzilla Banner (728x90)

Yazılım Geliştirici / Software Developer

Muzaffer PEKMEZCİ

Yazılım Şirketi / Software Company

Armut Yazılım

E-Posta / E-Mail

[email protected]

Alan Adı / Domain 

GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.

Servis Sağlayıcı / Service Provider

Veridyen Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yazılım / Software 

WordPress 5.4

 

Bitcosar.com’un tüm hakları saklıdır. Haberlerin, görsellerin, videoların, röportajların tüm hakları Bitcosar.com’a aittir.

Bitcosar.com’da yer alan tüm yazılar, görseller, araçlar, sesler, videolar, dosyalar, tasarımlar ve düzenlemelerin telif hakları, 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunma altına alınmıştır. Bunlar Bitcosar.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak hiçbir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama yapılamaz.

Bitcosar.com kullanıcısı, Bitcosar.com’da yer alan kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı hiçbir şekilde Bitcosar.com’da yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

 

Önemli Bilgi!

Bu sitede paylaşılan ve yayınlanan tüm içerikler asla ve hiçbir zaman yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir zaman yatırım tavsiyesi olamaz. Sitede yayımlanan köşe yazıları, haber içerikleri, çeviriler, yorumlar ve diğer tüm yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Bitcosar.com yazıların hiçbirinin sorumluluğunu asla almaz. Sitedeki bütün harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://www.bitcosar.com hiçbir zaman tüm bu harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bize ulaşın: [email protected]

Bu belge en son 16.06.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Çok düşük hacimli olan borsalarda işlem yaparak paranızı potansiyel hırsızlık, hacklenme ve dolandırıcılık gibi faaliyetlere kurban edip sakın riske atmayınız. Dünyanın en yüksek hacimli kripto para borsası olan ve diğer borsalara göre çok az komisyon alan Binance'de hesap açarak tüm işlemlerinizi güvenli ve az komisyon ödeyerek yapabilirsiniz. Buraya tıklayarak Binance borsasından hesap açabilirsiniz. Asla yatırım tavsiyesi değildir! Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Asla yatırım tavsiyesi değildir! 
Sorumluluk Reddi Beyanı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.