Künye

BİTCOŞAR, Blockchain teknolojisinin mükemmel uygulamaları olan Bitcoin ve kripto para sektörü hakkında en güncel haberleri, analizleri, sponsorlu makaleleri, röportajları ve basın açıklamalarını okurlarıyla buluşturan bir kripto para medyasıdır.

BİTCOŞAR, 13 Ağustos 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paraları, Blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eder ve okurlarına bilgi verir.

İmtiyaz Sahibi / Grantee 

İbrahim COŞAR

E-posta: ibrahim@bitcosar.com

Genel Yayın Yönetmeni  / Editor in Chief

Fatih COŞAR

E-posta: fatih@bitcosar.com

Editörler / Editors 

Basri CANERİ

Yazarlar / Authors

Taylan DÜZEN

Faik NECEF

Can KOYUNCU

Reklam ve Pazarlama Müdürü / Advertisement & Marketing Manager

E-posta: info@bitcosar.com

Dijital Pazarlama Müdürü / Digital Marketing Manager

Murat KARA

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Uğur …

Mali Müşavir / Financial Advisor

Tuğba YILDIZ

Yazılım Geliştirici / Software Developer

Edward GONZALEZ

Yazılım Şirketi / Software Company

Armut Yazılım

E-Posta / E-Mail

info@bitcosar.com

Alan Adı / Domain 

GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş.

Servis Sağlayıcı / Service Provider

Veridyen Bilişim Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Yazılım / Software 

WordPress 5.4

 

Bitcosar.com’un tüm hakları saklıdır. Haberlerin, görsellerin, videoların, röportajların tüm hakları Bitcosar.com’a aittir.

Bitcosar.com’da yer alan tüm yazılar, görseller, araçlar, sesler, videolar, dosyalar, tasarımlar ve düzenlemelerin telif hakları, 5846 numaralı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile korunma altına alınmıştır. Bunlar Bitcosar.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak hiçbir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama yapılamaz.

Bitcosar.com kullanıcısı, Bitcosar.com’da yer alan kripto para ve diğer tanıtımı yapılan ürünlerle ilgili kararını sitedeki içeriklerden bağımsız olarak verdiğini ve ilgili olarak verdiğini ve ilgili kripto para ve/veya manevi sorumluluğu olmadığını kabul, beyan ve taahhüt eder. Kullanıcı hiçbir şekilde Bitcosar.com’da yer alan bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz.

 

Önemli Bilgi!

Bu sitede paylaşılan ve yayınlanan tüm içerikler asla ve hiçbir zaman yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir zaman yatırım tavsiyesi olamaz. Sitede yayımlanan köşe yazıları, haber içerikleri, çeviriler, yorumlar ve diğer tüm yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Bitcosar.com yazıların hiçbirinin sorumluluğunu asla almaz. Sitedeki bütün harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://bitcosar.com hiçbir zaman tüm bu harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bize ulaşın: info@bitcosar.com

Bu belge en son 16.06.2020 tarihinde güncellenmiştir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!