Hakkımızda

BİTCOŞAR, Blockchain teknolojisinin mükemmel uygulamaları olan Bitcoin ve kripto para sektörü hakkında en güncel haberleri, analizleri, sponsorlu makaleleri, röportajları ve basın açıklamalarını okurlarıyla buluşturan bir kripto para medyasıdır.

BİTCOŞAR, 13 Ağustos 2019 yılında yayın hayatına başlamıştır. Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paraları, Blockchain teknolojileri alanında Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri inceleyerek analiz eder ve okurlarına bilgi verir.

Vizyonumuz

Türkiye’de kripto para sektörüne yön veren ve Türkiye’nin en çok okunan Bitcoin ve kripto para medyası olmak.

Misyonumuz

  • Bitcoin, Blockchain ve kripto para meraklılarına en güncel haberleri anında ulaştırmak. Ülkemizde bu sektörün daha bilinçli oluşmasını ve yayılmasını sağlamak. 2009 yılında Bitcoin ile birlikte oluşan kripto para sektörü hakkında gerek tüm dünyadaki gelişmeler, gerekse ülkemizdeki gelişmeleri takip etmek ve okurlarımızla buluşturmak.
  • Kripto para sektörünün Dünya’da gelişen tüm olaylarını takip etmek ve okurlarına bunları anında güncel bir şekilde  ulaştırmak.
  • Türkiye’de kripto para sektörü ile ilgilenenleri tek çatı altında toplamak, fikir alışverişinde bulunmak.
  • Her geçen gün gelişen ve değişen talepler doğrultusunda alanında uzman kadro ile Türkiye’ye kripto para bilincini kazandırmak.
  • Bu sektörde merak edilen tüm sorulara cevap vererek, tarafsız incelemeler ve araştırmalar doğrultusunda yatırımcıları doğru yönlendiren bir lider olmak.
  • Kripto para sektörünün Türkiye’de şekillenmesini ve doğru anlaşılmasını sağlamak.
  • Kripto paraların Türkiye’de kullanılabilirliğini ve ödeme aracı olabilirliğini göstererek gerçek yatırımcılara ulaşmak.
  • Yatırımcılar tarafından bu sektörün çığır açacak yeniliklerde rol almasına katkıda bulunmak.

Önemli Bilgi!

Bu sitede paylaşılan ve yayınlanan tüm içerikler asla ve hiçbir zaman yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir zaman yatırım tavsiyesi olamaz. Sitede yayımlanan köşe yazıları, haber içerikleri, çeviriler, yorumlar ve diğer tüm yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.

Bitcosar.com yazıların hiçbirinin sorumluluğunu asla almaz. Sitedeki bütün harici linkler ayrı bir sayfada açılır. https://bitcosar.com hiçbir zaman tüm bu harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Bize ulaşın: info@bitcosar.com

Bu belge en son 29.04.2022 tarihinde güncellenmiştir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!