featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Balinalar 43 Bin Adet ETH Satarken, ‘Akıllı Para’ Dipten ETH Satın Aldı!

Balinalar 43 Bin Adet ETH Satarken, ‘Akıllı Para’ Dipten ETH Satın Aldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Whale Alert (Balina Alarmı) kripto izleme ve takip platformu, geçtiğimiz gün içinde iki anonim cüzdanın, büyük miktarlarda olan ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum‘un (ETH), ABD merkezli önde gelen kripto borsası Coinbase‘e aktardığını paylaştı.

ETH

Bu işlemler neredeyse aynı miktarda Ether taşıyordu: 21.410 ETH ve 21.439 ETH, her biri yaklaşık 35 milyon dolar değerinde.

Bu transferlerin muhtemelen bu ETH’yi satma niyetiyle yapıldığı düşünülüyor. Ancak, balina Ethereum’u Coinbase’e taşıdığında, ETH fiyatı %2‘den daha az bir düşüş yaşadı.

İlginizi Çekebilir: SEC, Ripple’ın (XRP) Kısmi Mahkeme Zaferine İtiraz Etti!

Bu haftanın başlarında, Coinbase’e her biri 150.000 ETH taşıyan iki büyük ölçekli ETH işlemi yapıldı. Ancak, Arkham Intelligence’ın derinlemesine analizi, bunların sadece Coinbase’in soğuk ve sıcak cüzdan adresleri arasında yaptığı iç transferler olduğunu ortaya çıkardı.

Birkaç gün önce, bilinmeyen bir “akıllı balinanın” Binance borsasında 20.000 ETH satın aldığı ve bu miktar için yaklaşık olarak 36 milyon dolar harcadığı bildirilmişti.

Bazı yorumcular belki de balinanın yakında büyük bir Ethereum (ETH) yükselişi beklediğini varsaydı.

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum 1.634 dolardan el değiştiriyor. Son zamanlarda Ethereum spot ve vadeli ETF başvurularının yapılmış olmasıyla, en popüler ikinci kripto paranın yakın gelecekte önemli bir yükseliş yaşayabileceği doğru olabilir. Ancak, henüz netlik kazanmış değil.

Balinalar 43 Bin Adet ETH Satarken, ‘Akıllı Para’ Dipten ETH Satın Aldı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!