Balinalar 4,8 Milyon Dolarlık Bu Altcoin’den Aldı! Balinaların En Çok Aldığı Altcoin’ler!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belirli kripto para birimlerine sahip büyük yatırımcılar hakkında çeşitli veriler toplayan kripto platformu WhaleStats, geçtiğimiz gün ve gece en büyük 1.000 ETH balinası tarafından en aktif olarak satın alınan ilk 10 kriptonun bir listesini paylaştı.

MATIC, LINK ve diğer birkaç altcoin bu listede yer alıyor.

Platform ayrıca, çok sayıda ETH sahibinin LINK, MATIC ve en çok satın alınan altcoin’ler listesinden iki kripto para daha satın aldığını bildiren birkaç tweet yayınladı.

MATIC ve LINK ETH Yatırımcıları Arasında Popüler Hale Geldi

Polygon (MATIC) ve Chainlink (LINK) blok zincirlerinin yerel varlıkları dışında, son 20 saat içinde ETH sahipleri Tether, Circle ve Binance’dan çok sayıda dolara sabitlenmiş stabilcoin’lerden ve ETH, SUSHI, WOO ve diğer birkaç kripto para birimi satın aldı.

MATIC burada 6. sırada, LINK ise 8. sırada yer alıyor.

Balinalar 4,8 Milyon Dolarlık MATIC ve 1,6 Milyon Dolarlık LINK Aldı

Birkaç tweet’te WhaleStats, son zamanlarda 2.767.779 MATIC ve 99.990 LINK’in satın alındığını belirtti. Bunlar sırasıyla 4.853.435 dolar ve 1.614.838 dolara tekabül etmektedir.

Bu balinalar ayrıca 1.122.173 dolar değerinde 1.954.300 WOO ve 8.255.745 dolar değerindeki 2.003.821 SUSHI satın aldı. Her iki token da Ethereum yatırımcıları tarafından satın alınan ilk 10 kripto para listesinde yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
2
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
1
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!