Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance Almanya’da Lisans Almak İçin Başvurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance, yeni bölgelere açılma ve varlığını yeni yetki alanlarında genişletme çabalarına devam ediyor.

Şu anda Almanya’da gerçekleşen Çevrimiçi Pazarlama Rockstars Festivali’nde (OMR), Binance kurucusu Changpeng Zhao, sahneden Alman düzenleyicilerle aktif olarak iletişim kurduğunu söyledi. Ayrıca Binance, aktif olarak uyum personeli işe alıyor ve Almanya’da lisanslar için başvuruyor.

Bu hareket, Binance’in Mayıs ayının başında Fransa’da kaydı başarıyla geçmesi ve ülkenin tam teşekküllü dijital varlık hizmet sağlayıcısı haline gelmesi gerçeğine ek olarak çok alakalı olacaktır.

Ülke şu anda en son Coincub Küresel Kripto Sıralamasında en üst sırada yer alarak kripto benimseme konusunda ön saflarda yer aldığından, Alman mali yasal çerçevesine entegre olmak için gerçekten harika bir zaman gibi görünüyor. Bunun yanı sıra, Almanya Federal Maliye Bakanlığı ilk kripto para vergi rehberini yayınladı ve daha önce ülkedeki en büyük ve kısmen devlete ait bankalardan biri olan Commerzbank, kripto para saklama hizmetleri için bir lisans başvurusunda bulundu.

Elbette herkes kriptonun Almanların hayatlarına kademeli olarak girmesi konusunda o kadar hevesli değil, ancak ülkenin hareket ettiği yön açıkça görülebiliyor.

Binance Geri Durmuyor

Binance’in gelişen genişlemesiyle ilgili tüm bu son haberleri okurken, 2021 yazında CZ tarafından yapılan açıklamaları hatırlayabilirsiniz.

Kripto borsasının CEO’su daha sonra Binance’in genişledikçe küresel düzenleyicilerle çalışacağını, çünkü şirketin amacının yalnızca yasal çerçevelerde çalışmak ve dünya çapında birden fazla bölgesel merkez kurulacak şekilde her yerde lisans almak olduğunu söyledi.

2022’de kripto para birimlerinin genişlemesi yeni bir yön aldı ve herkes daha büyük bir parçayı koparmak istiyor. Herkes popüler start-up’lardan hisse satın alıyor, ya da yukarıda açıklandığı gibi kapsamlı bir büyüme ya da halihazırda mevcut projelere yoğun ilgi gösteriyor.

Binance Almanya’da Lisans Almak İçin Başvurdu!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!