Binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Binance CEO’su Kripto Kabulünün Artacağını Söyledi ve Nedenleri Açıkladı!

Binance CEO’su Kripto Kabulünün Artacağını Söyledi ve Nedenleri Açıkladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance CEO’su Changpeng Zhao, dünyanın dört bir yanındaki hükümetlerin dijital varlıkları düzenlemede giderek daha büyük roller üstlenmesiyle kripto benimsemenin bu yıl artacağına inanıyor.

Yeni bir röportajda, dünyanın en büyük kripto borsa platformunun kurucusu, dünya çapındaki milletvekillerinin 2022’de giderek artan bir şekilde kripto endüstrisine çekildiğini ve bunun da yaklaşmakta olan benimsemenin potansiyel bir işareti olduğunu söylüyor.

“Sanırım 2022’de, düzenleyicilerin şimdi bu sektöre çekmek istediğini görüyoruz. Bence bu gördüğümüz en temel şeylerden biri. ABD gibi birçok ülke yönetici emirleri yayınladı, kendi stabilcoin’lerini yapmak istiyorlar.

Dubai, düzenleyici bir çerçeve yayınladı ve büyük oyunculara bir dizi lisans verdi, bu önemli ve Bahreyn’de ile başka yerlerde lisans alıyor.

Bunu görüyoruz ve şimdi Fransa, Portekiz, İsveç ve Cebelitarık’ta da görüyoruz. Hepsi kriptoya karşı çok olumlular, bu yüzden bunun benimsemeye gerçekten yardımcı olduğunu düşünüyorum.”

Zhao ayrıca, yeni teknolojiye yol açan endüstri yeniliklerinin kriptonun ileriye dönük yolunu şekillendirmeye yardımcı olabileceğini de belirtiyor.

“Ve diğer şeyler, endüstrinin her zaman yenilik yaptığı gibi, bu metaverse bence yinelenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Metaverse alanı için birden fazla kişi, birden fazla şirket hepsi farklı şeyler deniyor, nasıl sonuçlanacağını göreceğiz.”

Daha önce Zhao, kripto endüstrisini düzenlemeleri benimsemeye ve tüketicileri korumaya çağırdı ve düzenlemelerin kripto için otomatik olarak kötü olduğu fikrinin çok basit bir görüş olduğunu söyledi.

CEO’nun Binance blog yazısında belirttiği gibi,

“İyi düzenlemeler kripto için iyi olacak. Kötü düzenlemeler kripto için kötü olacak. Yeniliği teşvik ederken tüketicileri koruyan iyi düzenlemelere sahip olmak sektörün büyümesi için önemlidir.”

Binance CEO’su Kripto Kabulünün Artacağını Söyledi ve Nedenleri Açıkladı!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!