binance

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance Türkiye’ye Kayıt Ol Görevleri Tamamla Fan Token Kazan!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye’nin kripto para borsası Binance TR, sizlerin güçlü desteği ile her geçen gün hızla büyürken, yeni kullanıcılarını güven içinde kripto paralar ile buluşturmaya devam ediyor. Sen de bu muhteşem kripto ailesine katılmayı mı düşünüyorsun? Şimdi tam zamanı!

Promosyon tarihleri içerisinde aşağıdaki adımları tamamlayan her yeni kullanıcı LAZIO, PORTO ve SANTOS üçlüsünden etkinlik dönemi sonunda değeri en yüksek olan Fan Token’i ödül olarak kazanacak.

Promosyon Dönemi: 22/04/2022  – 22/05/2022 

Sen de şimdi kripto dünyasına Binance Fan Token kazanarak başla!

Nasıl Kazanırım?

???? Kampanya tarihleri içerisinde buraya tıklayarak Binance TR hesabı oluşturun.

???? Kayıt olma işleminizi tamamladığınız tarihten itibaren 3 gün içerisinde ilk Türk Lirası yatırma işleminizi tamamlayın ve LAZIO/TRY, PORTO/TRY, SANTOS/TRY’den oluşan Binance Fan Token işlem çiftlerinde en az birer işlem gerçekleştirin.

???? Şartları yerine getiren yeni kullanıcılar, promosyon dönemi bitiminde LAZIO, SANTOS ve PORTO üçlüsünden değeri en yüksek olan fan token’i almaya hak kazanacaktır.

Binance TR hesabını nasıl açacağınızı, TL yatırma işlemini nasıl yapacağınızı, LAZIO/TRY, PORTO/TRY, SANTOS/TRY işlem çiftlerinde nasıl işlem yapacağınızı, kazanacağınız fan token’in TL karşılığının nasıl hesaplanacağını bilmiyorsanız hepsini İbrahim COŞAR’ın hazırladığı A’dan Z’ye uygulamalı olarak adım adım anlattığı bu videoyu izleyerek öğrenebilirsiniz.

Notlar:

  • Binance TR hesabınızı mutlaka bu referans linkine tıklayarak oluşturmanız gerekiyor: https://www.trbinance.com/account/signup?ref=921MY5J1

  • Kampanya şartlarında belirtilen Türk Lirası yatırma işlemi veya alım satım işlemlerinde bir minimum tutar yoktur.

  • Ödüller, 19/05/2022 günündeki LAZIO/TRY, SANTOS/TRY ve PORTO/TRY işlem çiftlerinin fiyatları dikkate alınarak dağıtılacaktır.

  • Ödüllerin dağıtımı promosyon bitiş dönemi sonrası 2 hafta içinde tamamlanacaktır.

Risk uyarısı: Binance TR, sizler için projeleri özveri ile seçerek listeleyecektir ancak kripto para piyasasının yüksek risk içerdiğini unutmayın. Alım-satım işlemlerinizi gerçekleştirirken sadece kaybetmeyi göze alacağınız sermayeyi riske atın.

Binance TR‘ye gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. Hemen şimdi Binance TR’de hesap aç, en düşük komisyonlarla alım satım yap.

Bu ve benzeri diğer kripto fırsatlarını kaçırmamak için BİTCOŞAR Twitter sayfamızdan ve Telegram kanalımızdan bizleri takip edebilirsiniz!

Binance Türkiye’ye Kayıt Ol Görevleri Tamamla Fan Token Kazan!