Binance Yazıt Pazaryeri

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Binance Yazıt Pazaryeri’ne Özel Airdrop: 1 Milyon Dolar Dağıtılacak! Fırsatı Kaçırmayın! (Yeni Airdrop)

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Binance Yazıt Pazaryeri, etkinlik süresi boyunca Binance Yazıt Pazaryeri’nde geçerli alım satım işlemleri gerçekleştiren kullanıcılara airdrop ile 1 milyon dolar değerinde token dağıtacak.

Bu airdrop etkinliği 22 Şubat 2024 saat 16.00’da (TSİ) başladı ve 4 Nisan 2024 saat 02.59’da (TSİ) bitecek. Yani toplamda 42 günlük uzun bir etkinlik.

Etkinlik süresi boyunca, geçerli alım satım işlemleri gerçekleştiren kullanıcılara toplamda 1 milyon değerinde RATS, AINN, BDIN, MMSS, BIDP, BRC20.com, ORNJ, NEWU, MUBI, INDS, DEPD, ROUP ve ITNP gibi farklı tokenlar dağıtılacak.

Bu dev airdrop etkinliğine katılmak için yapılması gerekenler ise çok basit. Önce etkinlik sayfasına gidipHemen Katıl” butonuna tıklamanız ardından etkinlik bitene kadar her Airdrop Haftasında, Binance Yazıtlar Pazaryeri‘nde (Inscriptions Marketplace) öne çıkan bir tokende en az bir adet başarılı işlem (alım veya satım) gerçekleştirmeniz gerekiyor. 

Toplamda 6 hafta sürecek olan bu airdrop etkinliğinde her hafta farklı tokenlarda işlem yapmamız gerekecek. Örneğin, ilk haftada RATS veya AINN tokenlerinden herhangi birini alım veya satım yapmak gerekiyor.

Her haftanın sonunda ise, yapılan başarılı işlemlere göre sıralamalar yapılacak ve 1. ile 24. sıradaki kazananlar 1.000 dolar değerinde RATS tokeni, 25. ile 124. sıradaki kazananlar ise 1.000 dolar değerinde AINN tokeni kazanacaklar. Yani ilk hafta toplamda 124.000 dolar değerinde token dağıtılacak.

Her airdrop haftasında ilgili alım satım gerekliliğini yerine getiren uygun katılımcılar, ilgili airdrop haftasının başında Binance kullanıcı numarasında (BUID) BNB Beacon Chain‘in block hash değeriyle eşleşen ardışık sayısal basamakların sayısına göre sıralanacaktır

Binance Yazıt Pazaryeri daha sonra her airdrop haftasının kazananlarını seçecek ve kazananların her biri airdrop haftası boyunca öne çıkan bir token cinsinden 1.000 dolar alacak.

Binance Yazıt Pazaryeri‘nin ne olduğunu bilmiyorsanız eğer aşağıdaki makalemize göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Binance Yazıt Pazaryeri Nedir? Web3 Cüzdanınız için Yenilikçi Bir Adım!

Şimdi gelelim adım adım bu airdrop etkinliğine nasıl katılım sağlayabileceğinizi uygulamalı olarak anlatmaya…

1 Milyon Değerindeki Bu Airdrop’a Nasıl Katılabilirsiniz? (Uygulamalı Anlatım)

1. Adım: Binance hesabınıza giriş yapın. Binance hesabınız yoksa sizlere özel referans linkimize tıklayarak Binance hesabı açabilirsiniz. Hem ömür boyu %20 komisyonları geri iade alırsınız, hem de 100$ bonus kazanırsınız. Hemen özel indirimli Binance hesabı açmak için buraya tıklayın!

1

2. Adım: Etkinlik sayfasına gidin ve “Hemen Katıl” butonuna basarak, airdrop etkinliğine katılımınızı sağlayın. Etkinlik süresi boyunca bir kez butona basmanız yeterli. Her hafta basmanıza gerek yok. Etkinlik sayfasına ulaşmak için buraya tıklayın!

Binance Yazit Pazaryeri

İşlemlere başlamadan önce “Binance Web3 Cüzdanı“mızda bir miktar BTC olması gerekiyor. Yapacağımız alım-satım işlemlerinde bu fonu kullanacağız. Ben en az 30-40 dolar değerinde BTC’nizi “Binance Web3 Cüzdanı“nıza transfer etmenizi öneririm. Ek olarak “Binance Cüzdanı“nızdan “Binance Web3 Cüzdanı“nıza BTC’lerinizi nasıl transfer edeceğinizi bilmiyorsanız hiç üzülmeyin. Aşağıdaki YouTube videomu izleyerek uygulamalı olarak bunu nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Zaten çok basit işlemler.

Eğer “Binance Web3 Cüzdanı“nıza transfer işleminizi yaptıysanız sıradaki adımları uygulamaya geçiş yapabilirsiniz.

3. Adım: Binance mobil uygulamasında hesabınızı açın ve sağ alt kısımda yer alan [Cüzdanlar] bölümüne tıklayın.

Binance Yazit Pazaryeri2

4. Adım: Açılan sayfada [Web3] bölümüne tıklayın.

Binance Yazit Pazaryeri3 e1709245284552

5. Adım: Açılan sayfada [Keşfet] bölümüne tıklayın.

Binance Yazit Pazaryeri4

6. Adım: Açılan sayfada [Yazıt Pazaryeri] başlığına tıklayın.

Binance Yazit Pazaryeri5

7. Adım: Bu airdrop etkinliğinin ikinci haftasında olduğumuz için 2 numaralı airdrop haftası kısmına katılım sağlayacağız. Bu haftanın airdrop katılımı 6 Mart 2024 saat: 02.59’da (TSİ) bitecek. BDIN veya MMSS’te en az 1 adet alım-satım tamamlamamız gerekiyor. Bu sayfayı etkinlik sayfasından görüntüleyebiliyoruz ve her hafta bu sayfaya girip o haftanın seçilen tokenlarında gerekli işlemleri yapıyoruz. 

Binance Yazit Pazaryeri6

8. Adım: İkinci airdrop haftasının tokeninin kısa adını arama kutucuğuna yazıyoruz. Yani BDIN veya MMSS yazacağız.

Binance Yazit Pazaryeri7

9. Adım: Ben MMSS’yi seçtim. Açılan sayfada önce 1 numaralı yere basıp ardından 2 numaralı yere basıp [Toplam Fiyat: Düşükten Yükseğe] tıklayıp. Tüm listeyi en düşükten en yükseğe şeklinde sıralıyoruz.

Binance Yazit Pazaryeri8

10. Adım: Burası önemli bir adım, dikkat edin. Listede bulunan alış işlemlerinde yüksek para ödememeye çalışın aşağılara bakın sizin için mantıklı olanı seçin. Yani birim fiyata dikkat edin, fazla para ödemeyin. Örneğin, 1 MMSS’yi 2 dolar birim fiyata alıp toplamda 2 dolar da ödeyebilirsiniz. 10 dolar birim fiyata alıp toplam da 20 dolar da ödeyebilirsiniz. Aşağıdaki gibi size uygun olanını belirleyip seçin ve [Alış] butonuna basın.

Binance Yazit Pazaryeri10

11. Adım: Karşımıza gelen ekranda kontrolümüzü sağlayıp “Onayla” butonuna basıyoruz. Bu alış emrimiz blok zincirine işleneceği için hemen gerçekleşmez onaylanması 10-15 dakika belki daha uzun sürebilir. O yüzden sabırla bekleyin. Ben 20 adet MMSS’yi ağ ücreti dahil 40 dolar toplam maliyet ile alış yaptım.

11

12. Adım: Evet şimdi alış yaptığımız bu tokenları hemen tekrar geri listeleyip satışa koyalım. Yine MMSS sayfası üzerinden [Listele] butonuna basıyoruz.

12

13. Adım: Ardından gelen sayfada aldığımız tokenin adetini kontrol edip tekrar toplam token miktarınızın yazdığı yere tıklıyoruz.

13

14. Adım: Bu sayfada ise elimizdeki tokenin kaç adetini satışa çıkartacağımızı belirliyoruz. Dilerseniz her tokeni tek tek satışa koyarsınız. Dilerseniz maksimum adet seçip hepsini satışa koyabilirsiniz. Satacağınız adeti belirledikten sonra [Devam] butonuna basıyoruz.

16

15. Adım: Burada tekrar satış işleminizi önce yazıt olarak yazdıracak ve biraz bekletecek sabırlı olun. Ben önce 1 adet MMSS’yi yazdırdım. Bu şekilde Liste bölümüne yazdırdığınız tokenlar gelecek. Bu şekilde hangisini satmak isterseniz listeden seçip işaretleyeceksiniz.

17

16. Adım: Aşağıdaki listeden satmak istediğiniz yazıtı seçip ardından [Listele] butonuna tıklayacaksınız.

18

17. Adım: Ardından fiyat belirleme ekranına geleceksiniz. Belirli bir taban fiyat var. Onun altına emir veremiyoruz. Satış emri verirken fiyatı zarar etmeyecek şekilde belirleyin, ağ ücretlerini unutmayın. Toplam maliyetiniz 40 dolarsa siz 50-60 dolara satışa koyun. Dilerseniz yüksek fiyata da koyup kar edebilirsiniz. Fakat burada şuna dikkat edin elinizdeki miktarın tamamını da satışa koyabilirsiniz, bir adet olarak da satışa koyabilirsiniz ama her seferinde yazdırma işlemi yapacağınız için her seferinde ağ ücreti ödeyeceksiniz. Yani bende toplam 20 adet MMSS var. Ben bunu tek tek yazdırıp da işleme koyabilirim ve bu durumda 20 kere ağ ücreti öderim. Tek seferde 20 adet olarak yazdırıp tek seferde de işleme koyabilirim. Bu durumda ise bir kere ağ ücreti öderim. Bu artık sizin tercihinize kalmış. Benim tavsiyem ise hemen satıp fonunuzu BTC olarak tutmaya çalışmanız olacak. Çünkü her hafta bu tarz işlemler yapacağınız için başlangıçtaki BTC fonuna ihtiyaç duyacaksınız.

19

Daha sonra satış işleminiz artık ne zaman gerçekleşirse karşılığında alacağınız BTC’yi Web3 Cüzdanı’nızda görebileceksiniz.

18. Adım: Son olarak MMSS sayfasından [Emirlerim] bölümünden tüm emirlerinizi kontrol edebilirsiniz.

20

Yapacağınız tüm işlemler sadece bu kadar, ben anlattığım için uzunmuş gibi görünebilir ama gerçekten çok basit. Her Airdrop Haftası için aynı yolu izleyeceksiniz. Şuan MMSS olduğu için ben bu token üzerinden gösterdim. Üçüncü Airdrop Haftasında bunu bu sefer BIDP sayfası üzerinden yapacaksınız. Yine de takıldığınız-anlamadığınız bir yer olursa mutlaka bu yazının altına yorum olarak yazın. Yardımcı olmaya çalışacağım.

Eğer bu tür bilgilendirici ve yeni airdrop içeriklerinin devamını istiyorsanız, Telegram, Youtube ve Twitter kanallarımızı takip edebilirsiniz ve konuyla ilgili yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

Binance Yazıt Pazaryeri’ne Özel Airdrop: 1 Milyon Dolar Dağıtılacak! Fırsatı Kaçırmayın! (Yeni Airdrop)
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!