Bitcoin ve Ethereum Ne Kadar Düşebilir? Kripto Analisti Yorumladı!

Bitcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) küresel piyasalardaki belirsizlikler sebebiyle düşmeye devam edeceğini tahmin ediyor.

Twitter’da 245 bin takipçiye sahip olan ve Capo takma adıyla tanınan analist, dip fiyatı çok erken almaları konusunda uyarıyor ve piyasa değerine göre en büyük iki kripto varlığın hala mevcut fiyatlarının yarısına kadar düşebileceğini düşünüyor.

Capo, şu anda 39.140 dolardan işlem gören Bitcoin’in 20.000 dolara kadar düşebileceğini söyledi.

“Fiyat bombalaması ve arz eklenmeye devam ediyor. Satın alırken aceleci davranmamaya dikkatli olun. 20 bin dolara düşmesi için beklemeye devam edeceğim.”

Ethereum’a gelince, ünlü analist, lider akıllı sözleşme platformu Ethereum’un fiyatının 1.100 dolara kadar düşebileceğini söylüyor. Yazının yazıldığı sırada, ETH 2.707 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

Bitcoin ve Ethereum Ne Kadar Düşebilir? Kripto Analisti Yorumladı!
Kaynak: CryptoCapo

Ünlü analist, ayrıca teknik göstergelerin fiyatların düşmeye devam edeceğini gösterdiğini söyleyerek altcoin piyasasının geri kalanı için düşüş sinyalleri gördüğünü söylüyor.

“Altcoin’ler.

BTC’den daha fazla düşüş yapmaya devam ediyorlar. Bu çizelgeye ve her altcoin tablosuna göre, hala çok fazla potansiyel düşüş var.

Güvende kal.”

Bitcoin ve Ethereum Ne Kadar Düşebilir? Kripto Analisti Yorumladı
Kaynak: CryptoCapo

Son 24 saatte Ethereum yüzde 10,54, Terra (LUNA) yüzde 18,80 ve Solana (SOL) yüzde 7,17 gibi yükselişlerle kripto piyasasında toparlanma belirtileri görünse de Capo şüpheci davranmaya devam ediyor. Bu tarz yükselişin bir boğa tuzağı olabileceği konusunda uyarıyor.

“Bu sıçrama, altcoin’lerde çok net olan başka bir üç dalga hareketidir (yukarı doğru düzeltme).

Buradan alışveriş yapmak riskli.”

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!