ApeCoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ApeCoin Duyurusu Yaptı! Büyük Borsalar Listelemek İçin Yarışıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki ekip, bu tür NFT’lerin sahipleri arasında dağıtılacak olan yeni bir yerel token olan ApeCoin’i piyasaya sürme planlarını özetledi. Duyurudan kısa bir süre sonra, BAYC NFT’lerinin taban fiyatı 100 ETH’nin üzerine fırladı.

ApeCoin (APE) duyurusu dün yapıldı ve ekip bunu “Web3.0’ın ön saflarında yer alan merkezi olmayan bir topluluk binasını güçlendirmek” için kullanılabilecek kültür, oyun ve ticaret için bir token olarak nitelendirdi.

ApeCoin, DAO adlı merkezi olmayan bir organizasyon bu altcoin’in arkasında olacak ve her sahip Ekosistem Fonunun yönetimi ve kullanımı konusunda oy kullanabilecek.

Ekip, APE’ye sahip olmanın “ApeCoin DAO üyeliği için tek gereklilik” olacağını kaydetti. Aralarında Neymar ve Eminem gibi önde gelen isimlerin de yer aldığı BAYC NFT sahipleri, toplam arzın belirli bir kısmını airdrop şeklinde alacak.

Altcoin’in piyasaya sürülmesi beklentisi arttıkça, yatırımcılar yeni token’ı almak için BAYC NFT’leri satın almak için yarışa girdi.

Sonuç olarak, CoinGecko tarafından gösterildiği gibi taban fiyat fırladı. Sadece bir günde 92 ETH’den yaklaşık 107 ETH’ye çıktı. USD açısından bu, taban fiyatın şu anda neredeyse 300.000 dolar olduğu anlamına geliyor.

Binance başta olmak üzere Coinbase, Gemini, FTX ve KuCoin gibi önde gelen borsalar bu altcoin’i listeleyeceğini duyurdu.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) ApeCoin Duyurusu Yaptı! Büyük Borsalar Listelemek İçin Yarışıyor!