Borsalardaki ETH Miktarı Son 3 Ayın Zirvesinde!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto paraların çoğunluğu büyük bir çöküş yaşadığı için, bugün kripto para piyasalarında tam bir kan gölü oldu. Borsalarda mevcut olan coin arzı şu anda üç ayın en yüksek seviyesinde olduğu için ETH için daha fazla satış baskısı olabilir gibi görünüyor.

BİTCOŞAR tarafından daha önce bildirildiği üzere, Rusya Ukrayna’yı işgal ederken küresel piyasalar darmadağın oldu.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, askeri operasyon ilan ederken, Ukrayna Devlet Başkanı Volodymyr Zelensky, askeri operasyonun “Ukrayna’ya tam kapsamlı bir işgal” başlattığını söyledi.

Sonuçlar gecikmedi. Küresel piyasalar düştü ve kripto para birimleri de bundan nasibini aldı. ETH çift haneli rakamlarla düşerken Bitcoin 34 bin dolara geriledi.

Popüler analitik sağlayıcı Glassnode’dan gelen veriler, borsalarda mevcut olan ETH’nin 3 ayın en yüksek seviyesine ulaştığını ortaya koydu.

“Borsalardaki Ethereum arzı, 3 ayın en yüksek seviyesi olan 14.795.397,786 ETH’ye ulaştı.”

Kaynak: Glassnode

Her halükarda, bu yazının yazıldığı sırada, ETH piyasası da son 24 saat içinde yaklaşık 124 milyon dolar değerinde tasfiye gördü. İlginçtir ki, bu neredeyse aynı dönemde Bitcoin’in toplam tasfiyesi kadardır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!