Altcoin

Bu 2 Altcoin Ralliye Hazır! Ünlü Analist Yorumladı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto piyasasındaki yatırımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edilen bir kripto analisti ve aynı zamanda yatırımcısı, Ethereum’un rakibi Avalanche (AVAX) ve Solana (SOL) konusunda iyimser olduğunu söyledi.

Twitter’da 117.000 takipçiye sahip olan ünlü analist Cantering Clark, takipçilerine AVAX’ın rallisine devam etmeden önce hafifçe geri çekildiğini gördüğünü söyledi.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

“AVAX açıkça bir kazanan gibi görünüyor. 84 ila 86 dolar arasında bir LVN (düşük hacimli düğüm) dolgusu eklemek için uygun bir seviye.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bu, ETH’nin daha büyük baskıdan önce doldurulmasına benziyor.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Avalanche şu anda, yedi günün en düşük seviyesi olan 69,7 dolardan yaklaşık yüzde 26 artışla 88,02 dolar seviyelerinde el değiştiriyor.

Sırada ise, Cantering Clark’ın 100 dolara yükselmeye hazırlandığını söylediği akıllı sözleşme platformu Solana (SOL) var.

“SOL burada gerçekten iyi görünüyor, sırayla 100 dolara bir hareket görünüyor.

Bu ayın VA (değer alanı) aralığının dışına çıkmak ve geçen ayın POC’sinin (kontrol noktası) üzerinde.

Temel sağlam görünüyor.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter

Solana‘nın şu anda değeri yüzde 3 düşüşle 88 dolar seviyelerinde.

AVAX ve SOL’a ek olarak; Cantering Clark’ın, önde gelen akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) hakkında beklentileri de iyimser.

Ünlü kripto analistine göre, Ethereum ayıları gün geçtikçe azalma belirtileri gösteriyor.

“BTC üzerindeki ETH gücü oldukça açık. Dengeden mükemmel bir hareket, ardından gerçek arz gösterilmeden önce iki gün boyunca kabullenme süreci. Dünün düşük hacimli düğümü doldu ve şimdi daha yükseğe çıkıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içinde Namek’e gönder.”

Kaynak: Cantering Clark/Twitter
Bu 2 Altcoin Ralliye Hazır! Ünlü Analist Yorumladı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.