Bu 3 Altcoin En Hızlı Büyüyen Varlık Oldu!

Cardano
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zincir içi analitik firması Santiment, Github verilerine göre Uniswap, Solana ve Cardano’nun en hızlı geliştirilen ilk üç varlık arasında olduğunu ifade etti. Cardano, geliştiricilerinden günde 325 dikkate değer Github gönderimi ile geliştirme faaliyetinde üçüncü sırada yer aldı. Uniswap, pazardaki en hızlı geliştirilen proje olmaya devam ediyor ve günde 1.260 Github gönderimi ile birinciliği korurken, ikinci sırayı da Solana aldı.

Uniswap
Kaynak: Santiment/Twitter

Santiment’in veri işleme sistemi, binlerce genel Github deposundaki geliştirme verilerini izler. Bir projeye ne kadar çok kullanıcı katkıda bulunursa, sıralamada o kadar üst sıralarda yer alma hakkına sahip olur.

Geliştirme faaliyetinin kısa vadeli piyasa fiyatları üzerinde etkisi çok az veya hiç olmasa da, projenin uzun vadeli büyümesinin sağlıklı bir göstergesi olabilir. Ek olarak Cardano 2021’de en gelişmiş varlıkların başında yer aldı.

Akıllı sözleşme işlevine sahip halka açık bir blok zinciri platformu olan Solana, kendisini bir Ethereum katili yani birincil rakibi olarak lanse ediyor ve CoinMarketCap verilerine bakıldığında kripto para birimlerinde piyasa değerine göre altıncı sırada yer alıyor.

IOHK tarafından paylaşılan en son güncellemeler, şu anda Cardano üzerinde yaklaşık 900 projenin inşa edildiğini gösterdiğinden, Cardano 2022’de muazzam bir büyüme gerçekleştirdi.

Cardano
Kaynak: Input Output/Twitter

Cardano yakın süreçte, EVM uyumlu bir Katman 2 olan Milkomeda’nın piyasaya sürülmesiyle birlikte büyük bir birlikte çalışabilirlik dönüm noktasına ulaştı. Milkomeda, hem yan zincir hem de çoklu blok zincir birlikte çalışabilirlik vizyonunu elde etmek için mücadele edecek.

Altcoin
Kaynak: Charles Hoskinson/Twitter

Charles Hoskinson, Snoop Dogg ve diğerleri, 5 Nisan’da koleksiyon öğeleri, yayınlanmamış müzikler, sunumlar ve yalnızca podcast’te bulunan diğer öğelerle Clay Nation’a katılacağı duyuruldu. Charles Hoskinson, etkinlikten birkaç saat önce tweet atmasıyla beraber, her iki taraf da etkinlik öncesi heyecanlarını dile getirdi.

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ve Snoop Dogg’un Cardano360’taki Cardano ekosistemi hakkında “kaçırılmaması gereken bir sohbet” yapmasıyla beraber beklentiler gün geçtikçe artmaya devam ediyor.

Bu 3 Altcoin En Hızlı Büyüyen Varlık Oldu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.