Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu 5 Altcoin Yükseliş İçin Güç Topluyor! Her An Fırlayabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto sektöründeki yatırımcılar tarafından yakından takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) dibi oymaya devam ederken beş büyük altcoin’in güç toplamaya çalıştığını söylüyor.

Youtube’de 516.000 aboneye sahip olan Nicholas Merten, abonelerine, altcoin piyasalarında bir değişimin başladığını ve Bitcoin’in dibe vurma sürecinde olduğunu söylüyor.

Bitcoin satışlarının bir tür teslim olma aşamasına giriyoruz, bu da ortalama dolar maliyeti bölgesinde olduğumuz anlamına geliyor. BTC fiyatında hala birkaç bin dolar düşebiliriz, ancak burada tüm zamanların en yüksek seviyelerinden tipik olarak yüzde 70 veya daha düşük bir aralıktayız ve makro ortamı göz önünde bulundurursak, tüm bu faktörleri göz önünde bulundurduğumuzda, muhtemelen yan kapitülasyona giriyoruz.”

Merten, XRP’nin Bitcoin çiftinde (XRP/BTC) yükseliş ivmesi kazanmaya başladığı gerçeğinin altını çiziyor.

Burada, kendisini esasen 2020 yılının Haziran ayından bu yana sürekli olarak buralarda değişen bir seviyeye geri getiren XRP’niz var, bu yüzden burada 2020 yılının Haziran ayından beri Bitcoin’in performansıyla gerçekten eşit.”

XRP

Merten, Binance Coin’in BTC’ye (BNB/BTC) karşı da güç gösterdiğini söylüyor.

Bitcoin çiftine karşı burada yükselen bir destek hattında kalmaya devam eden BNB’ye sahibiz. Temel olarak, Mayıs 2021’deki veya Aralık 2021’deki en yüksek seviyelerinden sadece birkaç yüzde puanı uzakta, bu yüzden burada Bitcoin’e karşı çok da kaderli değil.”

BNB

Merten, akıllı sözleşme platformu Solana’nın da son birkaç haftadır Bitcoin’e (SOL/BTC) karşı yükselişte olduğunu söylüyor.

“Burada Solana hakkında çok fazla konuşmuyoruz ama hakkını vermeliyim. Buradaki en düşüklerden, buradaki göreceli yükseklerden yaklaşık yüzde 76, burada kayıt anında yüzde 72 arttı.”

Analist ayrıca, varlığın bu yılki zorlu yolculuğunun ardından Avalanche fiyatının Bitcoin (AVAX/BTC) karşısında bir artış kaydettiğini de takipçilerine sundu.

“Burada acımasız bir satış yapan Avalanche gördük, buradaki yükseklerden yaklaşık yüzde 80 gerileme, burada Bitcoin’e karşı yaklaşık yüzde 50’lik diplerden gelen fiyatta büyük bir toparlanma görüyoruz. Burada görmek gerçekten heyecan verici şeyler.”

AVAX

Son olarak, analist, son birkaç hafta içinde Bitcoin (UNI/BTC) karşısında elde ettiği büyük kazanımlara dikkat çekerek merkezi olmayan borsa Uniswap’a dikkat çekiyor.

”Burada bahsettiğimiz DeFi (merkezi olmayan finans) oyunlarından biri bile. UNI, bu durumda, burada yüzde 87’nin üzerinde gerçekten mükemmel bir çift dip geri tepme yapıyor. Bugün erken saatlerde yaklaşık yüzde 94’e doğru yükseliyor.”

UNI

Bu 5 Altcoin Yükseliş İçin Güç Topluyor! Her An Fırlayabilir!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!