Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin 30 Günde 11 Kat Kazandırdı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merkezi olmayan bir finans (DeFi) ve oyun altcoin’i, Mart ayı boyunca bir ay ışığının ortasındaydı.

Xido Finance (XIDO), likidite sağlayıcılarına getiri-çiftçilik teşvikleri sunan, 100 milyon XIDO token’ının sınırlı arzına sahip otomatik bir piyasa yapıcıdır.

Bu hafta proje, “metaverse’de ilk adımı atmak” için oyna-kazan oyun projesini resmen başlattı. XIDO, yakın zamanda birkaç borsada da listelendi.

Projenin yerel varlığı XIDO, bir hafta önce 2.049.535.000 dolar piyasa değeri ile fiyatlandırıldığından yüzde 200’den fazla artışla, yazı yazılırken 81,08 dolardan işlem görüyor. 56. sıradaki altcoin, son 30 günde yüzde 1.176 arttı.

Xido Finance, 2020’nin üçüncü çeyreğinde yeniden piyasaya sürüldü ve XIDO token’ı geçen Haziran ayında piyasaya sürüldü ve aynı ay yoğun bir düzeltme yapmadan önce 481 dolarla zirve yaptı. Proje Binance Akıllı Zincir (BSC) üzerinde başlatıldı.

Xido Finance, amacının “tamamen şeffaf, topluluğa ait ve açık kaynaklı bir oracle platformunun oluşturulmasını sağlamak” olduğunu söylüyor.

Projenin web sitesine göre, Xido Finance, bu yıl XIDO’yu listelemek için daha fazla borsa alırken kendi cüzdanını çıkarmayı planlıyor. XIDO Finance, bir sonraki yinelemesini bu yıl içinde inşa etmek istiyor.

Bu Altcoin 30 Günde 11 Kat Kazandırdı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!