Bu Altcoin, Ethereum Yatırımcıları Arasında En Çok İşlem Gören Varlık Oldu!

Apecoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum yatırımcıları da dahil olmak üzere çeşitli zincirlerdeki en büyük 100 balinanın işlemlerini ve varlıklarını takip eden WhaleStats zincir üstü analitik hizmeti, ApeCoin’in 22 Mart’ta en büyük 100 cüzdan tarafından en çok işlem gören varlıklardan biri olduğunu söyledi.

Daha önce bu pozisyon, son zamanlarda popüler hale gelen başka bir token olan AAVE tarafından tutuluyordu.

Bu cüzdanlar arasındaki diğer işlemlere gelirsek; FTT, USD değeriyle en büyük token olmaya devam ediyor. Ardından da Shiba Inu ve UNI kripto varlıkları, FTT’yi takip ediyor.

Çeşitli kaynaklardan da bildirildiği üzere Time Magazine’in yakın gelecekte abonelerinden ödeme olarak ApeCoin’i kabul etmeye başlamayı planladığını görüyoruz.

Ayrıca, hafta sonu boyunca farklı anonim balinalar, değeri 8,4 milyon doların üzerinde olan 600.000 adet APE satın aldı.

Bu Altcoin, Ethereum Yatırımcıları Arasında En Çok İşlem Gören Varlık Oldu!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.