Bu Altcoin, MATIC’i Geride Bırakarak Balinalar Arasında En Çok İşlem Gören Varlık Oldu!

Altcoin
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük Ethereum yatırımcılarının ilk 1000 listesinde yer alan verileri paylaşan bir Twitter hesabı olan WhaleStats tarafından bildirildiği üzere, Chainlink’in yerel varlığı olan LINK, Polygon’u (MATIC) geçerek Ethereum balinaları arasında en çok işlem gören altcoin oldu.

Bu arada, MATIC, ETH balinaları tarafından aktif olarak satın alınan ilk 10 varlık listesinde LINK’in önünde yer alıyor.

LINK, MATIC’i Geride Bıraktı

Bahsedilen kaynağın yakın tarihli bir tweet’ine göre, ilk 1000 ETH balinası diğer kripto para birimlerinden daha fazla LINK ticareti yapıyor. Geçtiğimiz birkaç ay içinde, Shiba Inu (SHIB), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) sürekli olarak birbirleri ile rekabet halindeydi.

Bugün erken saatlerde SHIB, MATIC’i en çok işlem gören para birimi olarak geride bıraktı, ardından MATIC bu pozisyonu yeniden ele geçirdi ve şimdi MATIC, LINK’e yenik düşerek liderlik sırasını kaptırdı.

Ancak SHIB, en büyük 1000 ETH sahibi için USD cinsinden en büyük değere sahip varlık olmaya devam ediyor.

WhaleStats’a göre, ETH balinaları şu anda 172.730,386 dolardan oluşan kümülatif 11.188.073 LINK’e sahip durumda.

MATIC, En Çok Satın Alınan Altcoin Olarak LINK’in Önünde

WhaleStats hizmeti tarafından yayınlanan daha önceki bir tweet, MATIC’in en büyük 1000 ETH balinasının en çok satın aldığı kripto paralar listesinde LINK’in önünde olduğunu söylüyordu. Polygon’un varlığı, son 24 saat içinde ETH sahipleri tarafından aktif olarak satın alınan ilk 10 kripto para birimi arasında dördüncü sırada yer alıyor.

ETH bu listede ikinci sırada ve LINK dokuzuncu sırada yer alıyor.

0
be_endim
Beğendim
1
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!