XRP

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Bu Altcoin’i Uzun Vadeli Yatırımcılar Satın Alıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto analisti ve aynı zamanda yatırımcı Jason Pizzino, XRP’nin uzun vadeli yatırımcılar için umut verici bir eğilim gösterdiğini söylüyor.

Youtube’de 263.000 aboneye sahip olan popüler kripto analisti Pizzino yeni bir videoda abonelerine, kripto varlığının karşılaştığı kötü haberlere rağmen XRP’nin yaklaşık bir yıldır daha yüksek seviyelere çıkmak için hazırlandığını ifade etti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu, ödeme ağının XRP’yi kayıtsız bir menkul kıymet olarak sattığını iddia ederek Aralık 2020’de Ripple Labs’a dava açmıştı.

Ancak Pizzino, XRP’nin de daha düşük seviyelerden taban alabileceğini belirtiyor.

“Trend hala çok belirsiz, ancak XRP yükseliş amacıyla kısa vadeli bir zemin kazanmaya çalışıyor.”

XRP, bu yazının yazıldığı süreçte 0,77 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre altıncı sıradaki kripto varlığı geçen hafta yüzde 10’dan fazla arttığını da belirtelim.

Pizzino ayrıca, Ethereum’un (ETH) “makul bir kısa vadeli zemin” için hazırlandığını tahmin ediyor. Analist, 3.180 dolar seviyesinin, Ethereum‘un tekrar yukarı yönlü hareket etmeden önce kısa vadede toparlanması için “kritik” bir fiyat noktası olacağını vurguluyor.

ETH, bu yazı yazılırken 3.102 dolardan işlem görüyor ve son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 2 yükseliş gerçekleştirdi.

Pizzino ayrıca, Ethereum’un rakiplerinden biri olan Solana’nın (SOL) son yardım rallisinden sonra ayakta kalmaya çalıştığını söylüyor.

“Şu anda iyi haber şu ki SOL son ​​birkaç gündür ayakta duruyor ve daha yüksek bir dip seviyede, düşüş trendinin üzerinde tutunuyor. Tam olarak beklediğimiz şey bu, çünkü sonunda düşüş trendi tersine dönmeli ve piyasaya bir çeşit enerji geri getirmeli çünkü en son Kasım ayında kaydettiği yüksek seviyelerinden sonra çok ağır bir şekilde depresyona girdi. ”

Solana’nın yerel varlığı SOL, bu yazı yazılırken 105,52 dolar seviyelerinde işlem görüyor. Piyasa değerine göre yedinci sıradaki kripto varlığı geçen haftadan bu yana 4,5 arttı.

Pizzino, SOL’un gerçekten 110 doları “er ya da geç” geri alması gerektiğinin de altını çiziyor.

Bu Altcoin’i Uzun Vadeli Yatırımcılar Satın Alıyor!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!