Cardano

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Cardano Üzerinde 500’den Fazla Proje Hayat Bulacak!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

IOHK yönetmeni Tim Harrison, şu anda 500’den fazla projenin Cardano üzerine inşa edildiğini medyaya sundu. Çoğunun da NFT alanında olduğu söylentiler dahilinde.

IOHK Pazarlama ve İletişim Direktörü, Cardano ağının girdi çıktısına göre büyük ilgi gördüğünü bildirdi.

Eylül 2021’de Cardano, Alonzo adlı en önemli ana ağ yükseltmelerinden birini gerçekleştirmişti. Goguen dönemi olarak bilinen proje, Cardano’nun geliştirme döngüsünün bir parçasıydı ve en önemli kısmı akıllı sözleşmelerin entegrasyonuydu.

O zamandan bu yana, ağ diğer önemli yükseltmelerden geçti ve önemli gelişmelerin yapıldığı fark edildi. Bunlardan biri de , ZK Rollups Orbis’e dayalı ilk ölçeklendirme çözümüydü.

Her halükarda, IOHK’nın Pazarlama ve İletişim Direktörü Tim Harrison’a göre bu gelişme, Cardano üzerine inşa edilen çok sayıda projeye de yol açtı. Uzman direktör 11 Mart’taki bir LinkedIn gönderisinde şunları söyledi:

”Cardano ekosistemi, NFT koleksiyonlarından, DeFi kredilerine ve yeni cüzdanlara kadar Cardano üzerine inşa edilen 500’den fazla projeyle birlikte büyümeye devam ediyor. Platformu ileriye taşımaya devam eden tüm IOG ekibine buradan duyuruyorum. Buraya gelmek için olağanüstü bir çaba sarf edildi. Ve bu projeyi bugüne kadar getiren yenilikçi, tutkulu geliştiriciler topluluğuna teşekkür ederiz. Gerçekten daha yeni başlıyoruz, biliyorsun.”

Harrison ayrıca projelerin ve odaklandıkları yerlerin bir pasta grafiğini de ekleyerek, NFT sektörünün de aslan payını oluşturduğunu gösterdi.,

Cardano Üzerinde 500'den Fazla Proje Hayat Bulacak!
Kaynak: Linkedln
Cardano Üzerinde 500’den Fazla Proje Hayat Bulacak!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!