Gate Group

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Gate Group, Yenilikçi Sanal Varlık Ticaret Platformunu Hong Kong’da Başlattı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kullanıcılar 23 Mayıs itibariyle, sanal varlıklarını yatırabilir, çekebilir ve spot ticaret faaliyetlerine katılabilirler.

Kripto borsası Gate.io’nun arkasındaki şirket, sanal varlık hizmetleri sağlayıcısı Gate Group, Hong Kong’da en yeni sanal varlık ticaret platformunu tanıttı.

Gate.HK platformu, 23 Mayıs’ta kayıt ve alım-satım hizmetlerine başladı. Kullanıcılar artık sanal varlık yatırma ve çekme işlemlerinin yanı sıra Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) gibi çeşitli kripto para birimlerinin spot piyasada alım-satımını yapabilirler. Gate.HK, perakende kullanıcılara ve profesyonel yatırımcılara hitap eden çok çeşitli ticaret hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.

Gate Group, kullanıcılara daha kapsamlı ticaret seçenekleri sağlayan ek hizmetler sunmayı amaçlayarak Gate.HK’nın özelliklerini daha da genişleteceğini söyledi. Her yeni ürün ve hizmet, Hong Kong’daki düzenleyici gerekliliklere bağlı kalarak kullanıcıların bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere özelleştirilecek.

Şubat ayında Gate.io, Hong Kong hükümetinin şehrin 2023-24 bütçesinin bir parçası olarak Web3 girişimlerini desteklemek için 50 milyon Hong Kong doları (6,4 milyon dolar) ayırmasının ardından Hong Kong’da bir varlık kurma planlarını duyurdu.

İlginizi Çekebilir: Elon Musk’tan Şok Uyarı: Dogecoin’e Yatırım Yapanlar Büyük Risk Altında!

23 Mayıs’ta Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC), lisanslı platformların bireysel yatırımcılara hizmet vermesine izin vereceğini açıkladı. Düzenleyici, önerilen kurallara uyulmasını isteyen sanal varlık ticaret platformu işletmecilerinin lisans başvurusunda bulunabileceklerini belirtti. Bu kurallar, varlık saklama güvenlik gereksinimlerini, siber güvenlik standartlarını ve müşteri varlıklarının ayrı tutulmasını içeren çeşitli yönleri kapsamaktadır.

SFC, duyuruda aynı zamanda bireysel yatırımcıları korumak için bazı güçlü önlemleri uygulama niyetini de dile getirdi. Bu önlemler etkili yönetişimi, katılım sürecinde uygunluk değerlendirmelerini, token özelliklerinin daha fazla incelenmesini, kabul koşullarını ve şeffaf bilgilendirme uygulamalarını kapsıyor.

Gate Group, Yenilikçi Sanal Varlık Ticaret Platformunu Hong Kong’da Başlattı!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!