NEAR

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Near Protocol FOMO Aşamasına Giriyor: İşte Sebepleri!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeFi türevleri protokolü Spin’in CEO’su ve kurucusu ve Algalon Capital varlık yönetimi firmasının ortağı Alex Pavlov, NEAR Protocol’ün başka bir yükselişin eşiğinde olduğuna işaret eden bazı ölçümleri paylaşıyor.

NEAR’ın FOMO Katalizörleri

Bay Pavlov, yaklaşmakta olan Near Protocol (NEAR) FOMO’nun (kaçırma korkusu) en güçlü itici güçlerini Twitter üzerinden açıkladı.

Net ticaret hacmi açısından Near Protocol (NEAR), Avalanche’ı (AVAX) çoktan geride bıraktı ve 2021’in en çok tanınan iki protokolü olan Terra (LUNA) ve Solana’yı (SOL) geçmeye daha yakın.

Aynı zamanda, tamamen seyreltilmiş piyasa değeri, en yakın rakiplerine kıyasla düşük kalıyor ve bu, düşük değerleme işareti olarak da yorumlanabilir.

Ayrıca, analitik firması Messari, Ethereum dışındaki büyük platformların izleyici büyümesini takip ederken, 2022’de yüzde 55’lik bir artış kaydetti. Bu, Solana (SOL), Terra (LUNA) ve Avalanche’dan (AVAX) daha yüksek.

Bu ilerlemeye, NEAR ekosistemindeki stabilcoin, DeFi ve DApp faaliyetinin hızla artması eşlik ediyor.

1,37 Milyar Dolar TVL: 27 Aktif Protokol

Son olarak, Bay Pavlov perakende kullanımının işlemsel ölçümlerinde büyük bir artış olduğunu fark etti. Bu yıl Near Protocol, iki büyük bağış toplama kampanyasından geçti.

Dappradar istatistiklerine göre, 2022 Nisan ortasına kadar NEAR, her türden 27 merkezi olmayan uygulamayı bünyesine kattı. Bunlar çoğunlukla, pazar yerleri ve oyun segmentlerine ait projeler.

NEAR Crowd, Paras 2.0 ve Ref Finance, kullanıcı sayısı açısından en popüler üç DApp’tir.

Toplamda 1,37 milyar dolar, tüm NEAR tabanlı protokollerin kullanıcıları tarafından kilitlendi.

Near Protocol FOMO Aşamasına Giriyor: İşte Sebepleri!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!