Altcoin

Oscar Ödülleri Sırasında Atılan Tokat Sayesinde Bu Altcoin Bir Günde 100 Kat Yükseldi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Memecoin’ler geçmişte kaldı. Bu, son 24 saat içinde Will Smith Inu adlı yeni bir altcoin yüzde 10.000 yükseldi. Tahmin edebileceğiniz gibi, dünya çapında duyulan tokattan ilham aldı.

2022 Oscar Ödülleri sırasında en unutulmaz olayın Will Smith’in sunucu Chris Rock’ı tokatlamak olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

İkincisi, tıbbi nedenlerle başını tıraş etme kararıyla ilgili olarak Smith’in karısıyla biraz uygunsuz bir şaka yaptı, ancak ardından gelenler biraz daha uygunsuzdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bad Boys üçlemesinin yıldızı, Kral Richard, Siyah Giyen Adamlar ve diğer birçok gişe rekorları kıran Will Smith, sahneye çıktı ve sunucuya tokat attı. Rock’ın karısının adını ağzına almaması gerektiğini söyleyerek koltuğuna geri döndü.

Smith daha sonra bir Oscar kazandı ve eylemlerinden dolayı kalabalıktan ve Akademiden özür diledi. Ertesi gün, Smith’e karşı polis raporu vermeyi reddeden Chris Rock’tan da bir özür diledi.

Her zaman olduğu gibi özgün olan kripto topluluğu, olayları hızlı bir şekilde lehine çevirdi ve onlardan yararlanmaya çalıştı. Tokatın tüm dünyada yankılanmasından saatler sonra, Will Smith Inu adında yeni bir kripto para ortaya çıktı.

Uniswap gibi bazı DEX’lerde alım satım için listelendi ve fiyatı bir noktada yüzde 10.000 arttı. CoinMarketCap’e göre, dünkü zirveden sonra geri çekildi ancak hala 0,00000033 dolar civarında işlem görüyor. Toplam arz 1.000.000.000.000 olarak belirlenmiştir.

Bununla birlikte, Twitter’da bunun bir sonraki modaya uygun “rug pull” olduğuna dair birden fazla uyarı var ve kullanıcılar buna yatırım yapmadan önce dikkatli olmalılar.

Oscar Ödülleri Sırasında Atılan Tokat Sayesinde Bu Altcoin Bir Günde 100 Kat Yükseldi!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.