PancakeSwap Yeni Öneri Sundu! Arzını Sınırlandıracak!

CAKE
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

300 milyona yaklaşan mevcut CAKE arzı için PancakeSwap’tan yeni teklif, maksimum arzı 750 milyon ile sınırlandırmayı hedefliyor.

Merkezi olmayan finans (DeFi) uygulaması PancakeSwap, yerel token’ı CAKE’in çeşitli hedeflerini detaylandıran bir yönetişim önerisi yayınladı. 24 saatlik bir oylama sonucunda 11 milyon oyla yüze 98,8 çoğunluk elde ederken, muhalefet sadece 131 bin oyda kaldı.

  • PancakeSwap’ın token yol haritasının ikinci yinelemesi, CAKE için maksimum 750 milyon tedarik sınırı getiriyor.
  • Katılımcılardan büyük destek alan teklif, “maksimum arz üst sınırı ve daha da küçük etkili dolaşımdaki arz için teşviklerin uygulamanın değerini, topluluğu ve sürdürülebilirliğini daha iyi yansıttığını” belirtti.

“CAKE için maksimum 750 Milyon tedarik üst limiti öneriyoruz ve kilitli CAKE için kullanıcılarımıza artırılmış IFO avantajları ve çiftlik verimi sağlamak gibi revize edilmiş token’ları tanıtacağız”

  • Mevcut dolaşımdaki CAKE arzı 294 milyonun biraz üzerindeydi. Devam eden emisyon oranında herhangi bir değişiklik olmadığı varsayılırsa, dolaşımdaki arzın üst sınıra ulaşması yaklaşık üç yıl alacaktır.
  • Teklif, token’ın toplam arzını azaltmanın yanı sıra, kullanıcılara CAKE’lerini kilitlemeleri için ek fayda ve teşvikler getirmeyi de özetliyor.
  • Bu, çiftçilik ödüllerini artırmak, IFO avantajlarını teşvik etmek ve yönetişim oylama yeteneklerini artırmak için geliştirilen vCake, bCake ve iCake aracılığıyla Pancake stake sistemine değer katmayı içerir.
  • Ana fikir, dolaşımdaki CAKE arzını etkili bir şekilde azaltmaktır.
  • Kripto piyasasının büyük düşüşünün ortasında DeFi token’ı da darbe aldı. CAKE yazının yazıldığı sırada yüzde 10 düşüşle 4,05 dolardan işlem görüyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!