SHIB

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

SHIB Fiyatı Artarken Kripto Balinaların Sıradışı Hareketi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIB fiyat baskıları bir gecede artarken trilyonlarca Shiba Inu transfer edildi.

Balinalar ve borsalar tarafından yapılan büyük kripto transferlerini izleyen Whale Alert kripto takipçisi, 15 saatten fazla bir süre önce, bir kripto cüzdanı tarafından taşınan devasa bir SHIB miktarını tespit etti.

İşlem, blockchain izleyicisi tarafından “bilinmeyen” olarak etiketlenen cüzdanlar arasında gerçekleştirildi ve birkaç trilyon Shiba Inu kripto para birimini taşıyor.

İlginizi Çekebilir: Bitcoin ve Altcoin’leri Etkileyebilecek Bu Haftanın Önemli Gelişmeleri (6 Kasım)

Hafta sonu boyunca SHIB fiyatı yukarı yönlü hareket gösterdi.

4,4 trilyon SHIB harekete geçti, yeni balina mı doğuyor!

Bahsi geçen takipçinin yayınladığı X gönderisine göre, anonim bir cüzdan başka bir cüzdana toplam 4.439.530.677.374 SHIB gönderdi. SHIB meme coinlerinin bu miktarı 35.824.792 dolar olarak değerlendiriliyor.

İşlemin yepyeni bir cüzdana gönderilmesi dikkat çekti. (yaklaşık 12 saat önce yalnızca iki transfer gerçekleştirildi), bu trilyonlarca SHIB’in bu yeni blockchain adresine gönderilmesiyle yeni bir Shiba Inu balinası doğdu.

Screenshot 13

Bu transfer muhtemelen bir satış ya da SHIB trilyonlarını aynı sahibine ait birkaç cüzdan arasında paylaştıran bir kripto balinasıydı.

Whale Alert’in daha önceki raporlarına göre, SHIB’in birkaç benzer parçası geçen hafta anonim balinalar tarafından taşınmıştı. Bu 4,3 trilyonluk SHIB miktarının bir kısmı Amsterdam merkezli borsa Bitvavo’dan satın alındı ve daha sonra kendi saklama cüzdanlarına çekildi.

IntoTheBlock zincir üstü veri ajansı tarafından paylaşılan verilere göre hafta sonu büyük Shiba Inu işlemlerinin sayısı % 41,45 arttı ve hacim 45,42 milyon dolara ulaştı.

Bu büyük işlemlerin değeri 100.000 ABD Doları veya SHIB eşdeğerinin üzerindeydi.

Kripto analisti Ali Martinez, şu anda çeşitli kripto para birimlerinde büyük bir giriş olduğunu (yaklaşık 10,97 milyar dolar) tweetledi.

Bu, bu yılın şu ana kadarki en yüksek seviyesi ve yatırımcıların bu  varlığa olan güveninin yüksek olduğunu gösteriyor.

Shibarium büyük yeni dönüm noktasına yaklaşıyor

Shibariumscan tarafından paylaşılan veriler, şu anda Shiba Inu için Katman-2 blockchain çözümü Shibarium’un yeni ve büyük bir kilometre taşına (dört milyon işlem) yaklaştığını gösteriyor.

Şu anda genel işlem sayısı 3.821.096 olup, günlük işlem sayısı Eylül ve Ekim aylarındaki birkaç büyük sıçramanın ardından 10.580’e ulaştı.

25 Ekim’de 65.570 seviyesine yükseldi ve ertesi gün düşerek o günden bu yana 10.580 aralığında hareket etti.

SHIB pazar performansı

Yukarıda belirtildiği gibi, hafta sonu boyunca SHIB fiyatı % 5,75’lik bir artış gösterdi, ardından küçük bir düşüş yaşadı ve ardından Pazar günü % 2,69’luk bir artış gösterdi.

Son 24 saat içinde ikinci en büyük köpek temalı koin olan SHIB, % 1,27 oranında artış gösterdi ve yazının yazıldığı sırada 0,00000817 dolardan işlem görüyor.

SHIB Fiyatı Artarken Kripto Balinaların Sıradışı Hareketi
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!