featured

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

SpaceCatch ile Sorunsuz Artırılmış Gerçeklik (AR) Oyunları Deneyimleyin!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SpaceCatch, GameFi sektöründe devrim niteliğinde bir değişim başlatma konusunda kararlı bir ilerleme sergiliyor.

Oyun dünyası geçtiğimiz yıllarda çok değişti ve sadece bir karakteri düz bir haritada hareket ettirdiğimizi düşünmek bile zor. Ama teknoloji asla durmuyor, oyun sektörü de öyle.

SpaceCatch, güçlü ve iyi geliştirilmiş bir tokenın, parlak AR özelliklerinin ve gerçekten ilgi çekici bir deneyim sağlayan bir modelin, özellikle proje etrafında ilgili bir topluluk toplandığında, bir konsepti çok kısa sürede ilerletebileceğini kanıtlıyor.

SpaceCatch, oyuncuları eğlenceli aktiviteler gerçekleştirirken aynı zamanda kripto kazanmanın birden fazla yolunu bulabilecekleri muhteşem bir evrene davet etmek için geliştirildi. İster SpaceCatch dünyasını keşfetmek için hareket etmekten, ister sahip olduğunuz en güçlü karakteri bulmak için savaşlarda yarışmaktan bahsediyor olalım, SpaceCatch sizin için doğru yer.

Farklı bir şekilde P2E

SpaceCatch, P2E (Play-to-Earn = Oynayarak Kazan) modeline dayalı olarak çalışan blockchain oyunlarından biridir. Bu, kullanıcıların daha sonra oyunda kullanabilecekleri ödülleri kazanmak için oyunu oynamaları gerektiği anlamına gelir. SpaceCatch’te oyuncular yakın dövüş veya uzun mesafe dövüşü gibi çeşitli savaşlarda yarışabilirler.

Uzaylılara benzeyen çok sayıda karakter arasından seçim yapabilirsiniz ve oyun, sahip olduğunuz her karakter için en iyi savaş stratejisini şekillendirmenize olanak tanır. Uzaylılar zamanla yeni güçler kazanabilir, mevcut güçlerini artırabilir ve giderek daha iyi hale gelebilirler. Bu aynı zamanda daha fazla savaş kazanabileceğiniz için size daha fazla token (kripto para) kazandıracaktır.

Dahası SpaceCatch ekibi, oyuncuların kendi geliştirdiği evreni keşfedebilecekleri başka bir yol düşündü. Proje aynı zamanda kullanıcıların hareket halindeyken dijital varlıklar kazanabilecekleri bir M2E (Move-to-Earn = Hareket Ederek Kazan) özelliği de oluşturdu.

SpaceCatch ile yürüyüş, koşu, koşu, dans ve daha birçok çeşitli fiziksel aktiviteyi gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, akıllı saatin size o günkü hedefinize ulaştığınızı bildirmesini sağlamaktır.

Fiziksel aktiviteniz karşılığında oyununuzda kullanabileceğiniz veya diğer oyunculara satabileceğiniz NFT’ler alacaksınız. Böyle bir NFT kullanıldığında yakılır, böylece diğerlerinin gelip güçlerini göstermesine yer açılır.

Artırılmış Gerçekliğin (AR) Büyüsü

İleri teknolojinin olduğu yerde havada sihir vardır ve SpaceCatch, oyunuyla sihir yaratmayı amaçlamaktadır. Bu nedenle şirket, kullanıcıların SpaceCatch dünyasını keşfederken sürükleyici bir deneyim yaşayabilmeleri için AR özelliklerini oyuna entegre etti.

SpaceCatch, yüksek kaliteli bir ürün elde etmek için proje etrafında uzmanlardan oluşan bir ekip topladı ve geliştiricilerin çoğu daha önce Raiffeisen Bank, Universal veya Veolia gibi büyük şirketlerde çalıştı.

AR (Artırılmış Gerçeklik), SpaceCatch oyuncularının şirket tarafından yaratılan dünyayı etkileşimli bir şekilde keşfetmelerine olanak tanır. Temel olarak, oyun açıkken etrafta dolaştığınızda, gerçek hayatta sizi çevreleyen şeylere entegre edilmiş sanal oyun öğelerini görebilirsiniz.

Yani, bir parktaysanız ve SpaceCatch ile etkileşime geçmek istiyorsanız, oyundaki belirli uzaylıları ve diğer unsurları hemen yanıbaşınızda, parkta görebileceğiniz ağaçlarla mükemmel bir şekilde harmanlanmış olarak görebilirsiniz.

AR, SpaceCatch’i yakın zamanda piyasaya sürülen en ilgi çekici oyunlardan biri yapan özelliktir. Elbette Pokémon GO‘ya benzediğini söyleyebilirsiniz ancak ikisi arasındaki farkların çok ve dikkate değer olduğunu kısa sürede anlayacaksınız.

Birincisi, SpaceCatch kullanıcılara daha yüksek güvenlik, güvenlik ve gizlilik sunan bir blockchain oyunudur. Daha sonra SpaceCatch’in oyna-kazan ve hareket et-kazan oyunu olduğunu düşünürsek kripto ve NFT kazanabilirsiniz. Ayrıca SpaceCatch’in arkasındaki teknoloji daha gelişmiştir ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir.

CATCH, gelecek vaat eden tokenomiklere sahip bir token

Kazandığınız tokenlerin değerini gerçekten artıramıyorsanız, P2E oyunu oynamanın ne anlamı var, değil mi? SpaceCatch de bunu düşündü ve deflasyonist modeli izleyen bir token oluşturdu. Bu şekilde, CATCH tokenlarını elinde tutmayı amaçlayan kullanıcılar, enflasyonist tokenlar söz konusu olduğunda etkilenmeyeceklerdir.

Ayrıca SpaceCatch, yerel tokenleri CATCH için umut verici tokenomikler geliştirdi. Toplam 100.000.000 arzın neredeyse yarısı topluluk üyeleri arasındaki halka açık satışlara yöneliktir.

SpaceCatch’i soysal medyada takip edin

SpaceCatch, özellikleri ve en son güncellemeler hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, ekibin tüm kullanıcılar için bilgileri güncel olacak şekilde güncellediği şirketin resmi web sitesine göz atabilirsiniz. Ayrıca SpaceCatch’in faaliyetlerini Twitter, Telegram, Discord, Instagram, YouTube, Medium ve CoinMarketCap üzerinden takip edebilirsiniz.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. BİTCOŞAR’ın bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. BİTCOŞAR, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.


 

SpaceCatch ile Sorunsuz Artırılmış Gerçeklik (AR) Oyunları Deneyimleyin!
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!