NFT

Tabut Dansı Videosu NFT Olarak 327 Ethereum’a Satıldı!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tabut dansı ile oldukça popüler olan bu videoyu yapan Ganalı grup, bu meme’i NFT haline çevirerek satışını gerçekleştirdi. Bu NFT’nin 327 ETH karşılığında satıldığı duyuruldu. Bu miktar yaklaşık olarak 1 milyon dolara tekabül etmektedir.

Bu NFT, Charlie Bit My Finger’ın NFT versiyonu da dahil olmak üzere çok çeşitli başka pahalı NFT’lere sahip olan Twitter’da 3fmusic tarafından satın alındı.

Bir NFT danışmanı olan Lucas Bean, Twitter alanında tabut dansı meme NFT’nin satılmasına yardımcı oldu. Canlı müzayede 9 Nisan’da yaklaşık bir buçuk saat sürdü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Satıştan elde edilen 250.000 dolar Return Alive Foundation’a, 500.000 dolar videonun kahramanlarına ve 250.000 dolar da Bads reklam ajansına bağışlanacak.

Tabut Dansı Videosu NFT Olarak 327 Ethereum’a Satıldı!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram