LINK

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Satın Alınabilir!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Michaël van de Poppe, Cardano (ADA), Chainlink (LINK) ve diğer üç altcoin’in kripto piyasaları düzeltme yapmaya devam ettikçe en ilgi çekici risk-ödül oranlarından bazılarını sunduğunu söylüyor.

Youtube’de 165.000 takipçiye sahip olan ünlü analist Michaël van de Poppe yeni bir strateji oturumunda abonelerine, Cardano’nun ilgi alanının 0,70 dolar aralığında bir yerde olduğunu ve kripto varlığın 1,00 doların üzerine çıkma potansiyeli olduğunu söyledi.

“Şu anda burada tutması gereken bir ilgi bloğundayız, bu yüzden nihayetinde, dibe vurduğumuz böyle bir senaryo (1.00 doların üzerine hareket) arıyoruz. Bu olmazsa, 0,38 dolar civarında bir sonraki seviyeye bakıyorum, ancak ticaret veya yatırım için Cardano’ya girmek istiyorsanız bu ikisine bakabilirsiniz.”

Merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’i inceleyen Van de Poppe, LINK’in şu anda uzun vadeli yatırımcılara potansiyel olarak olumlu getiriler sağlayabilecek bir konumda olduğunu belirtiyor.

“Eğer a planını uygularsınız yani, “Portföyüme Chainlink’i dahil etmek istiyorum ve bunu buradan 7 dolara kadar biriktirmeye başlamak istiyorum”, derseniz ortalama olarak, varlığı 9 dolara kadar alırsınız ve tüm zamanların en yüksek seviyesi 52 dolardır. Aşağı yönlü risk yaklaşık yüzde 30 ila yüzde 50 ise, yukarı yönlü potansiyel en az yüzde 500’dür. Proje temelde hala iyi gidiyorsa, bunun her zaman bir artı olduğunu düşünüyorum.”

Kripto analisti ayrıca, stabilcoin odaklı merkezi olmayan borsa (DEX) Curve Finance’in yönetim belirteci olan CRV’yi de takip ediyor. Van de Poppe’ye göre, güçlü bir kırılma gerçekleşmesi için ve yeterli yükseliş momentumu oluşturmak amacıyla CRV acil desteğini 1,93 dolarda tutmalı.

“Orada (1,93 dolar) tutunduğumuz sürece, hareket etmeye devam edeceğiz gibi görünüyor ve burada yaklaşık 2,20 dolar civarında bir başka daha yüksek dip gerçekleşirse, büyük ihtimalle bunları (3,00 dolar) kıracağız. ) ve sonra 3,50 dolarda var olan bir teste bakıyoruz. Potansiyel olarak burada bu yüksek seviyeleri (6,00 dolar) kırmak için istekli olduğumuz bir devam var.”

Sırada, geliştiricilerin Ethereum ile tamamen uyumlu merkezi olmayan zincirler oluşturmasına ve sağlamasına olanak tanıyan bir blok zinciri ağı olan SKALE (SKL) var. Van de Poppe, boğaların önemli bir fiyat alanını kurtarmayı başarması durumunda SKL’nin potansiyel olarak fiyatını 5 katına fırlatacak bir ralliyi ateşleyebileceğini söyledi.

“Bu bölgeye 0,10 ila 0,13 ABD doları arasında girersek, yatırım tezi burada birikmeye başlar, çünkü tekrar koştuğumuzda bu yüksek seviyeyi (0,30 ABD dolar) alırız ve büyük olasılıkla bunları da almaya başlarız. (0,40 dolar) 0,60 dolara yeni bir koşuya odaklanıyoruz. Buna bakarsanız, nihai tez ve nihai görünüm size yüzde 400’lük bir koşu getirecektir.”

Uzman analistin radarındaki son kripto para ise, tedarik zinciri yönetim protokolü VeChain’dir (VET). Van de Poppe, VET’nin 0,039 doların altında bir taban oluşturduğunu gördüğünü şu şekilde ifade etti:

“Burada baştan sona düzeltmeler yaptığımızı görebiliyoruz, ancak daha az ağırlığa sahip daha düşük alçaklar yapıyoruz ve sonuçta, çok daha yüksek zaman çerçevesi olduğu için bu bölgede bu düzeltmeyi yine de bitiriyor olabiliriz. Bu senaryolardan herhangi birini alıyorsak, büyük olasılıkla bir sonraki işlem bizi 0,15 veya 0,12 dolara getirecek.”

Ünlü Analiste Göre Bu 5 Altcoin Satın Alınabilir!