Altcoin

Yasal Uyarı: Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

  1. Haberler
  2. HABER
  3. Ünlü Finans Yazarı Bu Altcoin’in Yükseleceğini ve Enflasyonun ABD Ekonomisini Yıkacağını Söyledi!

Ünlü Finans Yazarı Bu Altcoin’in Yükseleceğini ve Enflasyonun ABD Ekonomisini Yıkacağını Söyledi!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

20 yıldan fazla bir süre önce yayınlanan bir kişisel finans kitabının yazarı, yaklaşmakta olan büyük bir piyasa krizini tahmin ederken kripto portföyünü çeşitlendiriyor.

Zengin Baba Yoksul Baba yazarı Robert Kiyosaki’ye, Stansberry Research ile yakın zamanda yapılan bir röportajda, neden yakın zamanda Solana’yı (SOL) portföyüne eklediği soruldu.

“En iyi anlaşmalar her zaman erken yapılır. İnsanlar 6 bin dolar iken ‘Bitcoin’e yatırım yapıyor musunuz?’ dediğinde, cevabım evet oluyordu. Solana hala erken bir dönemde ve çok düşük bir ihtimalle ise yanılabilirim.”

Ethereum’a rakip ve akıllı sözleşme platformu Solana, ölçeklenebilirlik, hız ve düşük işlem ücretleri ile bilinen bir blok zinciri olan piyasa değeri açısından yedinci en büyük kripto varlığıdır.

ABD doları enflasyonu hakkında soru sorulduğunda, bir zamanlar en çok satan yazar, Amerikalıların büyük bir bölümünün, enflasyonun bildiğimiz kadarıyla Amerikan yaşamını onarılamaz şekilde değiştireceğine dair kanıt olarak 1000 dolarına bile sahip olmadığını iddia ediyor.

“Enflasyon yükseliyor ve ortalama bir Amerikalının 1000 doları yok. Amerikalıların yüzde 40’ının 1000 doları yok. Yani enflasyon yükseldiğinde, nüfusun yüzde 50’sini yok edeceğiz ve işte o zaman devrim başlayacak.”

Kiyosaki, “Amerikalıların yüzde 40’ı” iddiasını destekleyecek veya “devrim” ile ne demek istediğini netleştirecek veriler açıklamadı.

Eylül 2021’de yazar, hiçbir zaman gerçekleşmeyen “Ekim ayında gelen dev bir borsa çöküşünü” öngördü. Kiyosaki, o zamandan beri tahminlerini güncelledi ve “dünya tarihindeki en büyük borsa çöküşünü” öngördü. Yazının yazıldığı sırada, böyle bir çöküş henüz gerçekleşmedi. Kiyosaki, böyle bir çöküşün yakın zamanda gerçekleşeceğini düşünüyor.

Ünlü Finans Yazarı Bu Altcoin’in Yükseleceğini ve Enflasyonun ABD Ekonomisini Yıkacağını Söyledi!
Yorum Yap
Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!