Mike Novogratz

Ünlü Yatırımcı Yatırımcıları Uyardı! ‘’Elbette Düşebiliriz!’’

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, CNBC’ye yakın zamanda yaptığı bir açıklamada, kripto para birimi fiyatlarının daha da düşebileceğini düşündüğünü açıkladı. Kripto para yatırımcısı açıklamayı detaylandırdı.

“Yana doğru gideceğiz. Daha aşağı gidebilir miyiz? Elbette inebiliriz.”

Kazanmaya hemen başla! Binance’den ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ almak için buraya tıklayarak ücretsiz kaydınızı açın. 

Yatırımcıya göre, Federal Rezerv para politikasını tersine çevirene kadar bir süre için yana doğru dalgalı hareketler yaşayacağız. Mike, yüksek kaldıraçlı işlemlerin çok olması nedeniyle endüstrinin büyük bir düzeltmenin ortasında olduğunu iddia ediyor. Novogratz, Celsius, BlockFi ve Three Arrows Capital gibi merkezi kripto para şirketlerinin muazzam miktarda kaldıraca sahip olduğunu ekliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Bahsedilen üç şirket, şu ana kadar devam eden piyasa çöküşünün en büyük kayıp yaşayanları arasında yer almaktadır. Ayrıca tüm sektörü kırılma noktasına ittiği düşünülmektedir. Novogratz, kaldıraç azaltma sürecinin henüz tam olarak tamamlanmadığını söylüyor. Bu kaldıracı azaltma yolunun yüzde 90’da olduğunu hissediyorum açıklamasında bulunmuştur.

Tabii ki bu sorunun ana kaynağı, kriptonun yeni sermayeyi çekecek daha da yükseltebilecek bir yükseliş ihtimalinin kısıtlı olmasıdır. Artık enflasyon tek problem olmaktan çıkmıştır. Bitcoin’in yeni alıcıları cezbetmek için başka bir hikaye bulması gerekmektedir.

2021’in sonlarında Novogratz, teknoloji ağırlıklı Nasdaq ile yüksek korelasyon nedeniyle Bitcoin’in ilk çeyrekte düşük performans göstereceğini doğru bir şekilde tahmin etmişti. Ocak ayında, Bitcoin’in çok savunmasız olduğu konusunda uyarılarda bulunmuştu. Bitcoin bugün erken saatlerde 21.000 dolar seviyesinin üzerinde işlem görmeye başlamıştır. Ancak boğalar potansiyel bir toparlanma beklentileri konusunda temkinli olmaya devam etmektedir.

Ünlü Yatırımcı Yatırımcıları Uyardı! ‘’Elbette Düşebiliriz!’’
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.