300 Milyon Dolar Değerinde XRP Aktarıldı!

XRP
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para borsası Coinbase’e 300 milyon dolar değerinde XRP transfer edildi.

Kripto para hareketlerini anlık olarak takip eden Whale Alert, ABD merkezli en büyük kripto para borsalarından birisi olan Coinbase tarafından tek bir işlemde 256 milyon adet XRP’nin transfer edildiğini tespit etti.

Bu miktar, XRP’nin mevcut fiyatı olan 1,13 dolardan hesaplandığında 300.776.300 dolara eşit olmaktadır.

Kaynak: Whale Alert

Coinbase borsası içerisinde 256 milyon adet XRP el değiştirdi

XRP ile çalışan analitik web sitesi Bithomp tarafından paylaşılan veriler, işlemin Coinbase’in dahili cüzdanları arasında gerçekleştirildiğini ortaya çıkardı.

Coinbase, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) kurumunun Aralık 2020’de Ripple’a karşı bir dava başlatmasının ardından Bitstamp, Binance U.S ve diğer bazı büyük borsalarla birlikte bu yılın Ocak ayında XRP işlemlerini askıya almıştı.

Kripto para yatırımcıları, SEC başkanı Gary Gensler‘in Demokrat Parti Senatörü Elizabeth Warren’a kripto para düzenlemesi hakkında ayrıntılı bir plan sağlamak zorunda olduğu gün olan 28 Temmuz’da Coinbase’in XRP işlemlerini tekrar açmasını bekliyordu. Elizabeth Warren, ayrıca Senato Bankacılık Komitesi’nin Ekonomi Politikası Alt Komitesi’nin de başkanıdır.

Warren, kripto para birimlerini genel olarak eleştiren birisidir. Yüksek fiyat hareketliliği nedeniyle kripto para birimlerinin tüketiciler ve finansal piyasalar üzerinde büyük riskler oluşturduğunu düşünmektedir.

Binance, 100 milyon adet XRP’yi Çin’e aktardı

Bu hafta başında ayrıca Whale Alert tarafından büyük miktarda XRP içeren 2 transfer tespit edilmişti. Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, iki parça halinde (60 milyon ve 40 milyon XRP) 100 milyon adet XRP’yi transfer etmişti.

Transferlerin alıcı tarafında ise Çin’deki en büyük kripto borsası Huobi yer alıyordu.

Kaynak: Twitter

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.

Giriş Yap

BİTCOŞAR ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!