benzin

Akaryakıt Fiyatlarına Dev İndirim Geliyor! İşte Detaylar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel sistemdeki sürekli değişim ve Rusya ile Ukrayna savaşı nedeniyle Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma devam etmektedir. Bu nedenle benzin ve motorin fiyatları da sürekli değişim yaşamaktadır. Bunun yansıması olarak son 10 ayda 3 kat artan fiyatlar araç sahiplerini zor duruma sokmaktadır.

Motorine ve Benzine İndirim Geliyor!

Brent petrolün 25 Nisan’dan bu yana ilk defa 100 doların altına düşmesi sonrası, motorin grubunda 8 Temmuz Cuma gününden itibaren 2 lira 10 kuruşluk bir indirim beklenmektedir. Ayrıca benzin grubunda da 9 Temmuz Cumartesi gecesinden itibaren 1 lira 82 kuruşluk indirim beklenmektedir.

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak indirim sonucunda İstanbul’da motorinin litre fiyatı 24 lira 61 kuruştan satılması bekleniyor. Ayrıca benzinin litre fiyatının da 23 lira 35 kuruştan satılması beklenmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak, Bitcoin ve diğer kripto paraların teknik analizlerini kaçırmamak için bizi Twitter ve Telegram’dan  takip edebilirsiniz.

Akaryakıt Fiyatlarına Dev İndirim Geliyor! İşte Detaylar!
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Bitcosar.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Bu nedenle Bitcosar.com ve sitede yer alan yazı ve makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan, yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan asla sorumlu değildir.
⏰ Size Özel Son Dakika Haberleriyle Hiçbir Önemli Gelişmeyi ve Kripto Para Fırsatlarını Kaçırmamak İçin Telegram Kanalımıza Katılın!
bitcosar telegram